Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Maesh2010

Tworzenie Własnej Modyfikacji

Polecane posty

Witam,

chciałbym napisać modyfikację, która pokazywałaby wypowiedzi z ostatnich 5minut. Wszystko już mam zaplanowane tyle, że nie wiem za co się wziąć i po drugie: Jakie pliki tam mają być!? :)

Prosiłbym np. Spannera bo on jako jedyny (chyba) na forum potrafi pisać Modyfikacje.

Pozdrowienia,

Witaj,

zależy jakiej modyfikacji, czy w formie hook'a chcesz to zrobić, czy aplikacji, czy jeszcze coś innego

Jako hook, tak jak np. jest modyfikacja Top Reputacji(przepraszam Dawidzie, że modyfikacja konkurenta, ale nie mam innego przykładu).

W sumie ogranicza się to do stworzenia jednego pliku umieszczonego w katalogu hooks oraz dodaniu w ACP w hookach tego nowego, Twojego hooka :) i to tyle. Jeśli chcesz to lepszy opis jest tutaj: http://community.invisionpower.com/resources/documentation/index.html/_/developer-resources/hooks/start-here-creating-a-hook-r397 ale po angielsku

Skoro chciałem iść na tłumacza i nadal chcę (tylko czekam na swój komputer) to muszę znać Angielski, no nie?:) Więc nie przeszkadza mi, że po Angielsku.

Edytowano przez Maesh2010

Przeszkadza nie przeszkadza :) wiadomo, że takie rzeczy lepiej czyta się w ojczystym języku :P

zawsze mozna przetlumaczyc i wrzucic tu w Artykuly i Tutoriale ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.