Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
maVeric

Jak Dodac Do Css

Polecane posty

Wiatm wie ktoś moze jak dodac do css deklaracje zeby po wpisaniu class="nieb" mieć coś takiego beztytuuweh.jpg bo niestety mam coś takiego i mi sie to nei podoba :) wyslij.png

Edytowano przez maVeric

Wgrać odpowiedni obrazek i gotowe, chyba, że będziesz chciał zmienić czcionkę wtedy w CSS :)

no ale ja mam wyslij.png

jak wppisze <ul class='topic_buttons'>

<li style="padding: 0px;float:center;margin-right:20px">

<input type="submit" name="submit" value="Wyślij" class="nieb" style="margin-top:20px;margin-left:50px">

</li>

a cche mieć beztytuuweh.jpg

Witam,

<ul class='topic_buttons'>
<input type="submit" name="submit" value="Wyślij" class="nieb" style="margin-top:20px;margin-left:50px">
</li>[/code] to jest trochę nieprawidłowa konstrukcja :) jeśli chcesz mieć taki przycisk to bardziej tylko tak:
[code]<ul class='topic_buttons'>
<a href="#">dasda</a>
</li>
</ul>

A jeśli koniecznie to musi być input wysyłający coś w formularzu to musi to być input typu image i wtedy nie css, a zwykły obrazek dajesz jako przycisk

ok dodałem to z input type="image" to znowu nie widać napisu wyślij i jest jakaś ramka pomarańczowa wokół tego oto ss beztytuuabl.jpg

Edytowano przez maVeric

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.