Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
wojnar

Facebook

Polecane posty

Witam,

mam takie pytanie.

Założyłem na facebooku stronę swojego forum, co trzeba zrobić aby na forum umieścić ikonkę na własnym forum z przekierowaniem do LUBIĘ TO na facebook?

Dziękuję pięknie z góry za pomoc

Nie wiem jak to jest na facebooku, ale zapewne jest gdzieś tam kod, który musisz skopiować i wkleić na swoim forum tam gdzie chcesz aby był.

Kiknęłam w linki, ale nie widzę, bo pewnie trzeba być zarejestrowanym.

Ja też mam przekierowanie na stronę Facebooka mojego forum oraz "Lubię to". Użyłam do tego hooka IPBAccess Hayran Kutusu bo jest w znanym mi języku. Widziałam też Facebook Invite Page for IPB 3.0., ale nie wiem czy działa tak samo.

Facebook Connect w System Settings miałam już wcześniej skonfigurowane, więc nie jestem pewna czy do tego też jest wymagane.

Wygenerowany przez Facebook kod wkleiłam w jednym z pól owego hooka.

mozna jeszcze uzyc moda (e$30) Custom Sidebar Blocks 1.1.1

i mozna robic, pisac i wklejac co sie chce :)

Kiknęłam w linki, ale nie widzę, bo pewnie trzeba być zarejestrowanym.

Ja też mam przekierowanie na stronę Facebooka mojego forum oraz "Lubię to". Użyłam do tego hooka IPBAccess Hayran Kutusu bo jest w znanym mi języku. Widziałam też Facebook Invite Page for IPB 3.0., ale nie wiem czy działa tak samo.

Facebook Connect w System Settings miałam już wcześniej skonfigurowane, więc nie jestem pewna czy do tego też jest wymagane.

Wygenerowany przez Facebook kod wkleiłam w jednym z pól owego hooka.

U mnie nie zobaczysz, bo mam jeszcze forum offline, ale ma podobne to tego co jest tutaj tylko, że na forum w sidebarze, w pionie i oprócz fanów dodatkowo mam jeszcze "ostatnio wklejone na Facebook". Właśnie ta strona jest autorem tego moda. Minus: nie jest ani po polsku ani po angielsku :)

Minus: nie jest ani po polsku ani po angielsku :)

wiec po to sa paczki jezykowe z tlumaczeniem, przetlumaczy sie i bedzie po angielsku lub po polsku :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.