Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Who_YOU

Problem Z Tematami.

Polecane posty

Siema mam problem kiedy klikam w temat na swoim forum normalnie się wszystko wyświetla lecz

jest jakiś dziwny kod nad tematem a oto on :) :

[/html]","switch_option":"0","menu_option_text":"

","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"member":

{"id":"31","

title":"Member","desc":"Given a member name, a link is automatically generated to the member's profile","tag":"member","useoption":"1","example":"[member=admin] runs this site.","switch_option":"0",

"menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"1","optional_option":"0","image":""},"php":{"id":"14","title":"PHP Code","desc":"Allows you to enter PHP code into a formatted/highlighted syntax box","tag":"php","useoption":"0","example":"[php]$variable = true;\n\nprint_r($variable);[/php]
","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"post":{"id":"6","title":"Post Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a post.","tag":"post","useoption":"1","example":"[post=1]Click me![/post]","switch_option":"0","menu_option_text":"

Enter the Post ID","menu_content_text":"Enter the title for this link","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""}

,"snapback":{"id":"1","title":"Post Snap Back","desc":"This tag displays a little linked image which links back to a post - used when quoting posts from the board. Opens in same window by default.","tag":"snapback","useoption":"0","example":"[snapback]100[/snapback]","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"spoiler":{"id":"7","title":"Spoiler","desc":"Spoiler tag","tag":"spoiler","useoption":"0","example":"
[spoiler]Some hidden text[/spoiler]
","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"Enter the text to be masked","single_tag":"0","optional_option":"0"

,"image":""},"sql":{"id":"16","title":"SQL Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted SQL code","tag":"sql","useoption":"0","example":"
[sql]SELECT p.*, t.* FROM posts p LEFT JOIN topics t ON t.tid=p.topic_id WHERE t.tid=7[/sql]
","switch_option":"0","menu_option_t ext":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"topic":{"id":"5","title":"Topic Link","desc":"This tag provides an easy way to link to a topic","tag":"topic","useoption":"1","example":"[topic=1]Click me![/topic]","switch_option":"0","menu_option_text" :"Enter the topic ID","menu_content_text":"Enter the title for this link","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""},"twitter":{"id":"36","title":"Twitter","desc":"A tag to link to a user's twitter account","tag":"twitter","useoption":"0","example":"@userName","switch_option":"0 ","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":"twitter.png"},"xml":{"id":"17","title":"XML Code","desc":"Allows you to enter formatted/syntax-highlighted XML code","tag":"xml","useoption":"0","example":"
[xml]\n \n Test\n \n[/xml]
","switch_option":"0","menu_option_text":"","menu_content_text":"","single_tag":"0","optional_option":"0","image":""}}) ); ipb.vars['emoticon_url'] = "http://metin2x2.ugu.pl/public/style_emoticons/default"; //Search Setup ipb.vars['search_type'] = 'forum'; ipb.vars['search_type_id'] = 4; ipb.vars['search_type_2'] = 'topic'; ipb.vars['search_type_id_2'] = 3; //]]>[/code]

Czy da się to naprawić?

cos jest w skrypcie skopane, trzeba by bylo do calosci zerknac

• Like 1

Nie wiem czy tu można dawać linki ale jak chcesz zobaczyć ten temat przykladowy to masz :

Nie wiem co przez ten kod ma się pojawiać wytłumaczy ktoś?

Edytowano przez Who_YOU

Zwróć uwagę na ten tag html zamknięty na początku i przypomnij sobie gdzie ostatnio grzebałeś. Spróbuj po domykać tagi, ew bit przywrócić

• Like 1

ała, ale masz cos skopane w kodzie, albo cos nie podomykane albo cos zle wpisane

znajdz ten

<script type="text/javascript">

ale nie recze ze zniknie bo widze ze nie masz poczatku javasript i nie wiem czy czasami cos tam nie brakuje jeszcze

• Like 1

Nie wiecie w jakim to pliku?

podejrzewam, ze "widok tematu" ale trzeba by sprawdzic

• Like 1

Mogę się założyć że nulled na darmowym hostingu :)

• Like 1

Wg mnie Duke, szybciej on powinien wiedzieć od nas gdzie grzebał ;) Już nie tyle co popsuł, ale gdzie grzebał ;)

Spanner, żartujesz? ;) Jasne, że nulled :D

Edytowano przez Kombajn
  • Like 1

Mogę się założyć że nulled na darmowym hostingu :)

calkiem mozliwe

Wg mnie Duke, szybciej on powinien wiedzieć od nas gdzie grzebał ;) Już nie tyle co popsuł, ale gdzie grzebał ;)

no powinien wiedziec ale ...

• Like 1

tak na chybil trafil to ciezko powiedziec, pozaty skin CleanCut masz calkowicie skopany, rozwala sie jak tylko moze

• Like 1

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.