Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
  • 0

Pytanie

czy jest mozliwosc zwiekszenia domyslnych wymiarow sb? jak na razie jest okienko ktore ledwo widac, a jak ktos nie zczai ze mozna je powiekszyc to masakra w pisaniu ;p

10 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jaki Shoutbox? Na 2.3.x było ich masa.

W jednych były "+ -", w innych wystarczyło rozciągnąć w dół jak okienko windowsa.

• 0

Jaka wersja SB ?

interesują Cię zmiany w plikach czy nie bardzo ?

• 0

2.3.6

sb z ips

wszystko aby powiekszyc wielkosc tego okna, nowy uzytkownik ledwo co zalwaza takie male sb albo w ogole nie zalwaza ;P

• 0

sb z ips

Na IPS do 2.3.6 jest pewnie z 5 shoutboxów, każdy inny. Trzeba podawać rzeczowe informacje, podstawa. Czasy Nostradamusa już minęły ;)

Jeżeli nie ma przycisków + - to spróbuj go chwycić i rozciągnąć w dół.

IP.Shoutbox wystarczy chwycić nad paskiem do wpisywania tekstu.

• 0

tak jak pisze Kombajn, jedne wersje mialy przyciski +/- a inne rozciagasz jak okna windowsa pokazuje Ci sie inny kursor w odpowiednim miejscu i wtedy klikasz i rozciagasz.

• 0

SB z IPS ja rozumiem, że to IP.Shoutbox pod wersję 2.3.x :) Podaj mi którą masz wersję 1.x.x jaką dokładnie to znajdę taką i postaram się znaleźć w którym pliku zwiększyć

• 0

A ja nie, ponieważ:

"SB z IPS" nie jest równy "SB od IPS" ;)

• 0

Witaj,

trochę zeszło, ale szukałem SB. Niestety na stronie IPS'u nie ma już tak starych wersji :) Proszę zatem o udostępnienie tej wersji abym mógł zerknąć na to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.