Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Mam na forum hooka pokazującego kto na Facebooku polubił moją stronę i ten wygenerowany prze Facebook kod był właśnie jako iframe. Poza tym, a może i przede wszystkim, raczej nie obejdzie się bez jeszcze jednego elementu (player), który też jest oparty na frame.

Podobno frame nie służy indeksowaniu. W takim razie jak wspomóc Google i inne?

Sitemap? Tags System? Coś jeszcze?

na to z pewnoscia bedzie mogl Spanner odpowiedzic skoro napisal Sitemap

ja google wylaczylem bo mi zjadlo caly transfer :angry:

Wystarczą włączone przyjazne linki, sitemapa. Ja innych rzeczy ja nie używam

• Like 1

Tylko, że Ty nie masz żadnych elementów opartych na frame, a ja będę musiała mieć tak, że w jaką podstronę nie wejdę, to i tak adres u góry będzie wciąż taki sam. Coś takiego tutaj.

Podobno google nie indeksuje tego co jest we frame, tylko nie bardzo wiem, czy to się tyczy całej strony, na przykładzie tego co podałam, bo na jej to ja się kompletnie nie znam. To jedno pytanie.

Drugie: skoro adres jest taki sam zawsze to furl'e coś pomogą?

Trzecie: czy frame też jakoś wpływa na sitemap i np. jakieś modyfikacje typu tags system zdają rezultat przy tym frame?

I jeszcze pytanie do Duke, o sitemap a transfer.

nie chodzi o Sitemap tylko o booty

boot google w ciagu 3 miesiecy zjadl mi 2TB transferu, po wylaczeniu wszystkich bootow transfer spadl z 40GB na 9GB dziennie

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.