Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
TurkuSevdali_Aska

Ograniczenie dostępu do wybranych forów

Polecane posty

Mam dwa fora, do których dostęp ma mieć tylko administracja. Tak ustawiłam dostęp. Ale co w przypadku wyszukiwarki, modów: ostatnie posty, ostanie tematy, rss, reputacji, wynikach w google itp? Czy trzeba jeszcze jakoś specjalnie blokować?

w tych modach beda wyswietlac sie tylko tytuly tematu ale jak ktos niepowolany kliknie w link to zobaczy strone ze nie ma dostepu tam

• Like 1

u mnie tak jak pisalem, widza w modach temat ale nie moga tam wejsc :) wiec sprawdzone, poza tym, mozesz jeszcze zrobic wejscie na forum/subforum na haslo tylko dla wtajemniczonych ;)

• Like 1

Dzięki. Boty też nie wejdą i w google się nie pojawi, prawda?

dokladnie, to takie dodatkowe zabezpieczenie

teoretycznie nie powinny ale jak napisalem haslo to takie dodatkowe zabezpieczenie, nie wim czy boot jest na tyle inteligentny aby przejsc przez haslo to tak jak z reCaptcha

• Like 1

Ja mam boty w grupie bot z uprawnieniami grupy użytkownik, czyli bez dostępu do tych forów, więc mam nadzieję, że tam nie wejdą :)

Choć coś Spanner wspominał, że jak się repa da to się w wyszukiwarce, ale Nowej treści pojawia. Już nie pamiętam, gdzie dokładnie.

temat bedzie sie wszedzie pojawial ale dostep beda mieli do niego tylko uprzywilejowani :)

• Like 1

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.