Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Kombajn

Ułożenie treści w tabelce.

Polecane posty

Mam takie coś:

<li><dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:</dt>

<dd>{parse format_number="$member['pts'],$this->registry->ecoclass->decimal"}<if test="$member['rank'] > 0"> <span title='{$this->lang->words['my_ranking']}'>(#{parse format_number="$member['rank']"})</span></if></dd></li>

Jak to się prezentuje można zobaczyć na screenie. Chciałbym to wyrównać czyli "Punkty" do prawej a to drugie w nawiasie (#9) aby było po ilości punktów.

Jak to zrobić? Żadne znane mi metody nie dają rady.

post-706-0-82363700-1291394443_thumb.jpg

Edytowano przez Kombajn

sprobuj tak:

<li><dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:{parse format_number="$member['pts'],$this->registry->ecoclass->decimal"}
<if test="$member['rank'] > 0"> <span title='{$this->lang->words['my_ranking']}'>(#{parse format_number="$member['rank']"})</span></dt></if></li>
[/code]

bym zapomnial, jesli chodzi o wyrownanie to pokaz wiekszy kawaalek kodu, caly ten zo masz na screenie

To jest cały kod z skin_ibEconomy/memberProfilePts

Twój kod usunął miejsce w rankingu czyli (#9) a resztę zlepił w "Punkty:0,00", nadal jest wszystko do lewej.

A to co chcesz, czyli reszta to jedynie standard w userInfoPane

Nie tędy droga

Edytowano przez Kombajn

Kombajn, nie znam bo nigdy nie uzywalem skin_ibEconomy dlatego pytalem o calosc lub mnie naprowadzic gdzie to jest, jasnowidzem nie jestem :D a chcialbym

a wiec jesli chcesz do prawej to:

<li>

<span class='ft'><dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:</dt></span>
<span class='fc'><dd>{parse format_number="$member['pts'],$this->registry->ecoclass->decimal"}<if test="$member['rank'] > 0">
<span title='{$this->lang->words['my_ranking']}'>(#{parse format_number="$member['rank']"})</span></if></dd></span>

</li>
[/code]

sprobuj i powiedz co wyszlo bo nie za bardzo moge sprawdzic nie majac tego moda

Tak jak na screenie wygląda to z ostatnim kodem, poprzedniego nie daję bo jest gorzej.

Krótko mówiąc, napis "Punkty" musi być wyrównany do prawej a 0.00 i (#9) do lewej, ale "0.00" jest zrównane do lewej, tego bym nie ruszał. Tylko "Punkty" do prawej.

Po prostu zrównane z tym powyżej i poniżej.

Znane mi sposoby nie dały rady niestety. Najgorsze jest to, że nie wiem dlaczego (#9) przenosi mi poniżej 0.00.

Nie ma tam żadnych <br> ani nic.

post-706-0-93311400-1291416070_thumb.jpg

Edytowano przez Kombajn

trochę ten kod skopany. Powinno to być coś takiego:

<dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:</dt>
<dd>{parse format_number="$member['pts'],$this->registry->ecoclass->decimal"}
<if test="$member['rank'] > 0"> <span title='{$this->lang->words['my_ranking']}'>(#{parse format_number="$member['rank']"})</span></if></dd>[/code] jeśli nie będzie cyfra obok, to spróbuj zamienić
[code]<span title='{$this->lang->words['my_ranking']}'>
na:
<span title='{$this->lang->words['my_ranking']}' style="float: right;">

albo float: left :)

Niestety dalej "Punkty:" jest z lewej. Ale teraz widzę o co "mu chodzi"

Widać, że to jest pisane (ibEconomy) do standardowego skina IP.Board i tam zgrywa się ładnie do lewej (zresztą na wszystkich skinach, które zainstalowałem testowo jest do lewej-patrzyłem na kilku specjalnie pobranych i wrzuconych), no, ale w tym jednym, który jest robiony nie pasuje...

Screen ze skina IP.BOARD:

post-706-0-21852700-1291464960_thumb.jpg

Screen ze skina Black TI:

post-706-0-52333300-1291465001_thumb.jpg

<li> dodałem sam ponieważ bez tego nie oddzieli mi "Punkty:" od powyższego, tak jak widać na screenie.

Wydaje mi się, że tylko tą poniższą linijkę trzeba wrzucić do prawej. (to jest linijka odpowiedzialna za wyświetlanie "Punkty:" w tym skinie, reszta wydaje się być ok w ostatnim kodzie.)

<dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:</dt>

Znane mi sposoby zawodzą, albo znika napis "Punkty:" albo fragmenty kodu widać w profilu.

Edytowano przez Kombajn

No ja też to robiłem dla standardowego skinu. Nie wiem jak wygląda ten co masz i myślałem, ze tam tak samo zrobili

nie wiem jak masz w tym skinie ale wg standardowego powinienes to umiescic tak aby bylo do prawej

<span class='ft'><dt>{$this->settings['eco_general_currency']}:</dt></span>

sprawdz w tym skinie jak masz reszte w userInfoPane i ewentualnie zmien

Właśnie w tym problem Duke, ze w userInfoPane to ja tego nie mam...

Zobacz jak wygląda kod z userInfoPanel:

<li>

<span class='ft'>{$this->lang->words['m_posts']}</span>

<span class='fc'>{parse expression="$this->registry->getClass('class_localization')->formatNumber( intval( $author['posts'] ) )"}</span>

</li>

<li>

<span class='ft'>{$this->lang->words['m_joined']}</span>

<span class='fc'>{parse date="$author['joined']" format="joined"}</span>

</li>

Pomiędzy pierwszym a drugim spanem gdyby to było to sprawa by tu może nawet nie trafiła bo pewnie skopiowałbym "spany". Niestety jedyny kod tym "sterujący" znalazłem w bicie skin_ibEconomy/memberProfilePts a zmiany w nim widzisz co robią.

Edytowano przez Kombajn

wiec sprubuj zrobic tak, wykasuj to ze skin_ibEconomy/memberProfilePts i przenies do userInfoPanel

qrcze, musialbym to widziec, po obiedzie sciagne moda i zainstaluje

ok, sprawdzilem co nie co, sorry, ze tak pozno ale inne sprawy mnie zatrzymaly (prywatne)

wiec na poczatek musimy zrozumiec ze chodzilo Ci nie o userInfoPane bo to calkiem co innego (to jest to co widac pod avatarem w poscie)

te punkty sa wyswietlane w profileModern

jedyne co Ci zmienilem, to punkty sa teraz w swojej rubryce a nie w rubryce razem z iloscia postow ale ulozenie napisu "Punkty" to juz porazka.

odnioslem sie do pliku css z .info span.lt ale wogole na to nie reaguje.

I tu właśnie jest pies pogrzebany, nie reaguje na nic, wszelkie próby zmian kończą się niczym albo popsuciem.

jedynie na co zareagowal to na odseparowanie od rubryki Ilosc Postow

Tak, ale to daje pierwszy, oryginalny kod z dopisanym <li>

tak, ale go nie bylo i miales jedno z drugim w jednej rubryce

teraz tak sobie mysle, jesli nie mozna zmienic jego polozenia wzgledem innych to mozna zmienic polozenie innychwzgledem niego i bedzie wygladalo jak na standardowym skinie

No tak bo dałem na "Przywróć" i przywróciło "fabryczny kod"

Też o tym myślałem, ale nie za bardzo dopuszczam taką myśl bo właśnie ta odmienność tego skina sprawia, że jest inny niż reszta.

no czasami trzeba zrobic wyjatek

poza tym nie zmieniasz wszystkiego tylko jakis tam ulamek i tak na wlasna wizualna kozysc

Musi być jakiś sposób na to, może uda się to wyczaić

Musiałbym to na żywca zobaczyć to firebugiem bym przeniósł i dał Ci odpowiedni kod

No, masz tam gdzieś dane do konta na PM. Podać jeszcze raz?

Fakt :), musiałem przeszukać ten spam od Ciebie :P

<li>
<span class="lt">{$this->settings['eco_general_currency']}:</span>
<span <if test="$member['rank'] > 0">title='{$this->lang->words['my_ranking']}'</if>>{parse format_number="$member['pts'],$this->registry->ecoclass->decimal"}<if test="$member['rank'] > 0"> (#{parse format_number="$member['rank']"})</if></span>
</li>[/code]

I będzie ślicznie :)

• Like 1

czesc kodu powtorzyles i zamknales w <span> ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.