Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Geseum

Intalacja IPB 3 - Błąd instalacji

Polecane posty

Witam wszystkich, otóż to. Po wgraniu wszystkich plików ze skryptu ' IPB 3 ' następuje czas na instalacje rzecz jasna, a więc wchodzę na stronę www.mojeforum.pl/install/ i wychodzi błąd

Warning: require_once(/domains/mojeforum.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/mojeforum/domains/mojeforum.pl/public_html/index.php on line 23

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/domains/mojeforum.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php' (include_path='.:/usr/local/share/pear/:/tmp/pear/:/domains/mojeforum.pl/public_html/ips_kernel/') in /home/lomatfiz/domains/mojeforum.pl/public_html/index.php on line 23

I teraz nie wiem w czym jest problem! Możecie mi pomóc?

Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki.

Edytowano przez Geseum

Sprawdź ponownie ścieżki oraz czy wszystkie pliki są wgrane.

No such file or directory in

...czyli brak pliku w podanej lokalizacji lub lokalizacja nieprawidłowa.

Edit: Sprawdź też czy nazwy plików są poprawne, czy nie pozmieniał Ci na małe litery np tego (/domains/mojeforum.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php)

Edytowano przez Kombajn

Ok wgrałem na inny serwer, ponieważ tam nic nie było pozmieniane. A więc jest inny hosting jednak teraz biała strona nic niema. otwiera się http://mojeforum.vooa.pl/admin/install/index.php. Jakieś pomysły? Podobno są jakieś komunikaty pod białą stroną to by pomogło?

Dodam ze nie zmieniałem dostępu CHMOD. Może to tego wina?

Edytowano przez Geseum

ja wchodząc na tą stronę jestem przekierowywany na jakąś inną stronę.

Jeśli masz białą stronę to najlepiej w PHP włączyć wyświetlanie błędów.

Błąd z tematu spowodowany jest zapewne tym, że albo masz lipną paczkę, albo Twój program do FTP'a zamienił Ci wielkości liter

Hm, no wgrywam pliki FilleZilla i wchodzi szybko, zero błędów. Jak włączyć owe włączanie błędów. Znaczy jest możliwość że jakiś do kitu hosting.

Może masz jakąś trefną paczkę z warezu ;) Skąd pobierałeś?

Postępujesz zgodnie z instrukcją? Pisałeś coś o chmodach.

Nie wiele można wywnioskować z tego co piszesz, jedynie powyższe odpowiedzi. Może gdzieś popełniasz błąd.

To jest tak, kumpel który nie zna się w ogóle na rzeczy (tak jak ja widać heh). Dał mi link niestety do warezu. Wiem że jest to nie zgodne z prawem, jednak pobrałem tą paczuszkę, rozpakowałem i tyle.

Hosting mam na vooa.pl i 2ap.pl

www.lomatfiz.vooa.pl ( biała strona)

www.lomatfiz.2ap.pl (tutaj błędy wychodzą).

Tak jak pisaliście spojrzałem czy nie zmieniło nazw plików. Otóż to jak wgrywałem pliki Total Commander'em to niestety wszystko było z małych. Wysłałem więc poprzez Fillezille i tutaj było wszystko ok. Poustawiałem CHMODy tak jak pokazywali na filmiku. No i teraz niestety tutaj błąd z plikiem (na 2ap.pl), a tutaj biała strona ( na vooa.pl ). Jakieś inne pomysły?

Z TC często są takie problemy. Jaki masz błąd teraz na 2ap? bo wchodząc na stronę mam cały czas, że domena czeka na odświeżenie konfiguracji.

Jeśli chcesz używać IP.Board to najlepiej zainwestować w licencje, wtedy napewno nie będzie problemów :)

Jakieś pomysły? Heh, to jest teraz tak że dostałem nowe źródło, miejmy nadzieje ze teraz zadziała.. Co do oryginalnego skryptu, tak wiem, tak było by najlpiej no ale cóż.. Brak funduszy u kolegi tym bardziej u mnie.

Wgrałem na inny serwer i jest coś takiego

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/sites/l/lo/lom/lomatfiz.aq.pl/admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php' (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /home/sites/l/lo/lom/lomatfiz.aq.pl/admin/install/index.php on line 37

Edytowano przez Geseum

To jest ten sam błąd o którym pisałeś zakładając temat

co Wy z tym TC

jak mu sie kaze to zamienia a jak nie to nie zamienia wielkosci liter

No już nie korzystam z TC. Pisałem już kilka postów wcześniej że posiadam File Zille.

Wybacz, ale jasnowidzem tutaj nikt nie jest....

Jeżeli zrobiłeś wszystko idealnie z instrukcją, chmody są ok, nazw plików nie zmieniło na małe litery to cudów nie ma, być może te paczki są schrzanione.

Pyknij licencje, pobierz 100% dobrą wersje forum zamiast jakiegoś grzebanego nulleda i problem się skończy.

Gdybyś miał licencję mógłbym Ci to wgrać nawet, ale za nulleda się nie chwycę.

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.