Jump to content
Sign in to follow this  
_Ted_

Mod publikacji postów

Recommended Posts

Potrzebny jest mod albo modyfikacja istniejącego dla IP.Board 2.3.6. Sprawa polega na tym, że w istniejącym jest możliwość ustawiać czas publikacji tylko tematu. Potrzebuję natomiast ustawiać czas i dla postów.

Naturalnie istniee możliwość opłacenia.

Czy dobrze zrozumiałem,

miała by to być modyfikacja, która umożliwia napisanie wypowiedzi, która będzie widoczna po określonym czasie??

Czy mógłbym wiedzieć w jakim celu to ma służyć ?

Czy dobrze zrozumiałem,

miała by to być modyfikacja, która umożliwia napisanie wypowiedzi, która będzie widoczna po określonym czasie??

Czy mógłbym wiedzieć w jakim celu to ma służyć ?

Strona nasza, to jest taka gra i w określonym czasie arbitry wieszają warunki kolejnego turnieju. Bardzo często tak się zdarza, że arbitr, z jakichkolwiek powodów, nie zdąży powiesić na czasie. Warunki turnieja to są zwykłe posty

lecz pisane nie przez zwykłych użytkowników a przez dolną część administracji. Chjdzi o możliwość zarządzaniem czasem publikacji ich postów. W IP.Board 2.3.6 jest taka fukcja ale tylko dla calych tem. Naprzykład w CMS Joomla

jest taka możliwość.

Mam nadzeje, że wyraźnie opisałem. Jeżeli jest chęć zajęcia się tym i trzeba jeszcze jakeś dane, to proszę na Skype

- eugentar, albo mailem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.