Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
_Ted_

Mod publikacji postów

Polecane posty

Potrzebny jest mod albo modyfikacja istniejącego dla IP.Board 2.3.6. Sprawa polega na tym, że w istniejącym jest możliwość ustawiać czas publikacji tylko tematu. Potrzebuję natomiast ustawiać czas i dla postów.

Naturalnie istniee możliwość opłacenia.

Czy dobrze zrozumiałem,

miała by to być modyfikacja, która umożliwia napisanie wypowiedzi, która będzie widoczna po określonym czasie??

Czy mógłbym wiedzieć w jakim celu to ma służyć ?

Czy dobrze zrozumiałem,

miała by to być modyfikacja, która umożliwia napisanie wypowiedzi, która będzie widoczna po określonym czasie??

Czy mógłbym wiedzieć w jakim celu to ma służyć ?

Strona nasza, to jest taka gra i w określonym czasie arbitry wieszają warunki kolejnego turnieju. Bardzo często tak się zdarza, że arbitr, z jakichkolwiek powodów, nie zdąży powiesić na czasie. Warunki turnieja to są zwykłe posty

lecz pisane nie przez zwykłych użytkowników a przez dolną część administracji. Chjdzi o możliwość zarządzaniem czasem publikacji ich postów. W IP.Board 2.3.6 jest taka fukcja ale tylko dla calych tem. Naprzykład w CMS Joomla

jest taka możliwość.

Mam nadzeje, że wyraźnie opisałem. Jeżeli jest chęć zajęcia się tym i trzeba jeszcze jakeś dane, to proszę na Skype

- eugentar, albo mailem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.