Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

Dzisiaj online, nazwy grup i problemy z czcionką

Polecane posty

niebf.jpg

1. Jak widać na rysunku w Dzisiaj online, "kreski" w nazwach grup i info w stopce są niebieskie. Jak przywrócić domyślny kolor. Problem niebieskiego koloru przedstawiony na rysunku występuje w IE w skinie Velvet. Na domyślnym jest podobnie, aczkolwiek stopka jest ok. Na FF na żadnym skinie nie ma problemu z niebieskim.

2. W skinie Velvet na obu przeglądarkach dwie pierwsze "kreski" w nazwach grup są ok, pozostałe pogrubione. Jak je odchudzić? Na domyślnym są ok.

3. w ACP niektóre nazwy grup nie są pogrubione, natomiast w nazwach grup wszystkie (oba skiny, FF, IE)

4. Jak zmienić nagłówek i teksty w modzie dzisiaj online aby było to tak jak w Aktywnych użytkowników.

5. Jak zmienić datę na system 27 11 2010?

6. W najwięcej online było... tylko liczba i data powinno być pogrubiona a jest wszystko (oba skiny, FF, IE).

7. Powyższe problemy dotyczą także moda Dzisiaj Zarejestrowani, którego właśnie wgrałam oraz Urodzin.

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Nie jestem zbyt wielki w ipb, dlatego po mojej odpowiedzi poczekaj też na pomoc Spannera

1. Tutaj wiele nie zdziałasz, internet explorer jest bardzo ubogi i skoro piszesz, że na firefoxie wszystko ładnie hula to wina nie leży w skinie, a w przeglądarce.

2. -----------------------

3. -----------------------

4. Możesz poszukać spolszczenia, ale zamiast zawracać sobie tym głowę polecam ręczne spolszczenie. Wejdź w acp -> skiny i języki -> Manage languages -> wybierz domyślny język -> w wyszukiwarce wpisz np. frazę Members Online Today -> nadaj mu polską wartość.

@Jeżeli nie będzie dało się edytować, gdyż wystąpi komunikat, że język jest chroniony, to po prostu przekopiuj ten oliwkowy napis -.-, usuń tą frazę i dodaj ją na nowo.

5. ----------------------

6. Proponuję poszukać w językach tak jak w 4. i zobaczyć czy przy wpisanej frazie nie ma tagów <strong></strong> ( jeżeli są to wywalić je, lub umiejscowić w odpowiednim miejscu ). Być może wina leży też w ustawieniach tego hooka - wchodzimy w ACP -> System settings -> Hooks -> Online Users & Group Legend ( jeżeli to ten hook )

7. To co wyżej

To co tu napisałem to tylko wskazówki, czekaj na spannera bo za dużo nie zdziałałem :)

Teksty zmienisz w zasobach językowych, co do pozostałych błędów wizualnych, to przypuszczam, że coś w kodzie może być delikatnie skopane i dlatego to wygląda w ten sposób

Ad 1

Niebieski problem nie jest tylko winą IE bo na innych forach gdzie są te mody nie ma tego problemu tylko u mnie. Poza tym to dotyczy także wbudowanych opcji typu Użytkownicy mający dziś urodziny czy stopki.

Ad 4

Mnie nie chodzi o tłumaczenie, bo to już zrobiłam tylko o rozmiar czcionki i pogrubienie.

Ad 6

Tagi są wpisane tak jak być powinno, jednak pogrubia nie tylko to, co jest w tagach ale wszystko.

co do grubosci czcionki i jej rozmiaru to sprawdz w css

Zerknę na to jak wrócę, może jest jakiś błąd w css, albo jakiś znacznik jest niedomknięty

• Like 1

Dzięki. Problem rozwiązany. Faktycznie znacznik w niebieskiej grupie był niedomknięty.

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.