Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się

Polecane posty

W ustawieniach są 2 adresy mailowe - maile przychodzące i wychodzące. Czy są dowolne np. info@adresforum i do czego służy ten pierwszy? Do kontaktu usera z admnistracją?

Witaj,

adres wychodzący to adres e-mail jaki będzie widoczny w mailach wysyłanych z forum np. przy masowej korespondencji. Adres przychodzący to adres, który jest widoczny np. na stronie błędu pod linkiem skontaktuj się z administratorem forum

• Like 1

Proszę bardzo

Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło robiąc testy:

W adresie mam info@....

Jak zrobić, żeby w skrzynce pocztowej zamiast od: info było od np. "nazwa forum"?

To się ustawia w gdzieś w ACP czy w AdminDirect?

Witaj,

to się stawia w ACP -> zakładka System -> System Settings -> zakładka System -> General Configuration -> Board Name Ta nazwa będzie wyświetlana jako nadawca maila

Ale czekaj, bo chyba się pogubiłem :) w programie pocztowym widnieje Ci tylko info@... czy sam adres, z którego przychodzi e-mail to info@... Ja mam ustawione tylko to co Ci napisałem i jako nazwa w programie pocztowym mam IPSBeyond.pl

W programie pocztowym jako nadawcę mam tylko "Info", jak najadę myszką lub już wejdę w maila to widnieje info@...., a ja bym chciała żeby przychodziło od "nazwa forum" czyli tak jak w przypadku maili od Was.

To w takim razie zobacz w Direct Admin'ie czy podczas zakładania tego konta nie została mu nadana nazwa Info. Być może tutaj jest problem

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.