Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

Database Optimizer i inne tego typu mody

Polecane posty

Czy macie zainstalowane jakieś mody do bazy danych i do forum ale nazwijmy to "systemowe" - chodzi mi o jakieś takie, które nie są "ozdobą" a poprawiają bezpieczeństwo, funkcjonalność itp, jakieś takie działające "od środka" forum.

tak, u nas nazywa sie on Duke_, pilnuje bezpieczenstwa i poprawia funkcjonalnosc a czesto nikt go na forum nie widzi :D

a tak na powaznie, nie uzywam zadnych dodatkowych modow, tylko te co potrzebuje dla forumowiczy

Ja nie używam, ale dla jednego dość dużego forum instalowałem bodajże (T30) Database Optimalizer czy siakoś tako, i cyklicznie codziennie w nocy naprawia i optymalizuje bazę

Duke, też bym chciała móc powiedzieć, że o wszystko sama potrafię zadbać...

Spanner, czyli na początek nie zawracać sobie tym głowy, tak?

Nie ma sensu, wystarczy, że robiąc backup bazy przed każdym zrobieniem da się naprawę i optymalizację :)

• Like 1

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.