Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Kombajn

Tworzenie/edytowanie skina a zapis do xml

Polecane posty

Mam pewne wątpliwości. Wyszło jak wyszło i zacząłem od końca.

Najpierw były instalowane modyfikacje a później zabrałem się za gruntowną edycje skina, jak to się ma do końcowego importu skina do xml, tak aby jego kopię wraz ze wszystkimi zmianami wgrać na czyste IPB?

Czy te modyfikacje, które instalowałem (będą też na upgrade) jakoś mogą mi kolidować?

nie, bedziesz mial czystego skina i nie wazne czy robiles przed czy po instalacji modow

• Like 1

No to ulżyło mi, inaczej musiałbym przekopiowywać wszystko po kolei.

A co będzie wyeksportowane do takiego xml, rozumiem, że zmiany w css, ale czy również grafiki (loga, ikony działów itd), dodane linki do stopki, belki głównej, dawnej belki membera również. Wszystko co zostało zmienione w skinie czy tylko pewne obszary?

Wyeksportować możesz:

CSS + szablony HTML

Obrazki

Zamienniki

Eksportując HTML możesz wybrać czy dla dodatkowych aplikacji zainstalowanych na forum też ma wyeksportować zmiany w szablonach czy nie.

• Like 1

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.