Skocz do zawartości
TurkuSevdali_Aska

Ilość zapytań a modyfikacje

Polecane posty

Od czego zależy ilość zapytań wyświetlana na dole forum? W tym momencie mam wgrane tylko kilka modów / hooków i mam 7, choć często to się zmienia (7-12). Od czego to zależy skoro jeszcze nie wgrywałam nic nowego. Przeglądnęłam już wszystkie rzeczy, które chciałabym zainstalować i trochę tego wyszło (jeszcze ponad 20). Czy każdy dodatek daje jedno zapytanie? Żeby się nie okazało, że mi się forum będzie strasznie długo otwierać. Ile wy macie wgranych modów itp?

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Witaj,

co do ilości zapytań czy jest taka sama jak ilość dodatków, odpowiedź brzmi nie. Może się zdarzyć tak że dodatek w ogóle nie dodaje żadnego zapytania, a może się zdarzyć tak, że doda 3 zapytania. Nie ma tutaj żadnej reguły.

• Like 1

Tutaj nie ma maksimum. Jedynym wyznacznikiem jest ograniczenie serwera :) ale tak podchodząc rozsądnie to nie powinno być więcej niż kilkanaście zapytań max to wg. mnie 25

• Like 1

pamietaj takze o tym ze hook nie koniecznie musi byc widoczny a moze dzialac i dawac zapytania, to taka praca w tle

• Like 1

Dzięki Spanner i Duke.

No chyba tego nie rozgryzę: otwieram swoją stronę jest 8, odświeżam jest 7, wychodzę i wchodzę ponownie - tym razem też 7 a nie 8 :)

bo za kazdym razem moze byc inaczej, raz dodatek moze wogole nie dac zapytania, raz dac jedno, dwa a nawet wiecej wiec po kazdym odswiezeniu mozesz miec inaczej

• Like 1

Przy pierwszym wejściu na strone może być jedno zapytanie więcej, bo tworzona jest Twoja sesja itp, a przy kolejnych odświeżeniach już nie tworzy tego

• Like 1

Dzięki.

Chciałam porównać z forum testowym bo tam nie wgrywałam nic dodatkowego, ale nie wyświetla mi się na dole, a ja za nic nie mogę sobie przypomnieć, gdzie to włączyłam na zwykłym forum.

W ustawieniach głównych masz debug level czy jakoś tako się nazywa :)

• Like 1

Bardzo dziękuję. Hmmm tak też mam 7 zapytań. (2 wbudowane i ani jednego moda dodatkowego) Więc to 7 to pewnie tak na starcie jest.

Zawsze możesz na chwilę zwiększyć poziom logowania i zobaczysz wtedy jakie zapytania są wykonywane :)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.