Jump to content
Cados16

Spolszczenie = Pliki

Recommended Posts

Witam Was serdecznie potrzebuje zdobyć spolszczanie do IPB 3.1.2 Lecz w plikach a nie xml itp

A czemu nie wgrasz XML'a ? wiesz, że jak wgrasz pliki to przy najmniejszej instalacji jakiegoś dodatku nastąpi przebudowanie języka a co za tym idzie nadpisze Ci spolszczenie na to co jest w bazie

• Like 1

Mój serwer to xaa.pl występuje błąd ponieważ jest za mało pamięci . Wiec potrzebuje w plikach Bardzo bym prosił

Nawet jak wgrywam pojedyncze

a co to za pliki UTF-8 ??

ok a mam pytanie jak bym zainstalował za pomocą XAMPP np i wgrał spolszczenie skopiował bym te wszystkie pliki dało by rade??

Bo Mi Chodzi Tylko o pliki jak sie nie myle to core te co spolszczają całe forum My Profile -> Mój Profil ITP

Edited by Cados16

Ok Sprawa załatwiona znalazłem pliki które dajesz przez FTP i ci spolszcza jak coś mogę ci Upload Tyczy się to Spanner jak ktoś będzie miał także problemy to się przyda

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.