Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Cados16

Spolszczenie = Pliki

Polecane posty

Witam Was serdecznie potrzebuje zdobyć spolszczanie do IPB 3.1.2 Lecz w plikach a nie xml itp

A czemu nie wgrasz XML'a ? wiesz, że jak wgrasz pliki to przy najmniejszej instalacji jakiegoś dodatku nastąpi przebudowanie języka a co za tym idzie nadpisze Ci spolszczenie na to co jest w bazie

• Like 1

Mój serwer to xaa.pl występuje błąd ponieważ jest za mało pamięci . Wiec potrzebuje w plikach Bardzo bym prosił

Nawet jak wgrywasz pojedyncze paczki? Jak coś to jutro jak wrócę do domu to mogę Ci wgrać, ale w UTF-8

• Like 1

Nawet jak wgrywam pojedyncze

a co to za pliki UTF-8 ??

a co to za pliki UTF-8 ??

to kodowanie jezyka

• Like 1

ok a mam pytanie jak bym zainstalował za pomocą XAMPP np i wgrał spolszczenie skopiował bym te wszystkie pliki dało by rade??

Bo Mi Chodzi Tylko o pliki jak sie nie myle to core te co spolszczają całe forum My Profile -> Mój Profil ITP

Edytowano przez Cados16

Tak, możesz na xampp'ie postawić forum, wgrać spolszczenie i przenieść pliki na swój serwer

• Like 1

Ok Sprawa załatwiona znalazłem pliki które dajesz przez FTP i ci spolszcza jak coś mogę ci Upload Tyczy się to Spanner jak ktoś będzie miał także problemy to się przyda

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.