Jump to content
Sign in to follow this  
emma

polskie przyciski do walentynkowego skina

Recommended Posts

witam przygotowuje sobie skina walentynkowego , i brakuje mi przycisków w tematyce walentynkowej lub czerwone czy da rade gdzies to wyszperac?

Obecnie przyciski maja wyglad taki tnewqi0.gif nie wiem gdzie szukac przycisków polskich w kolorach czerwonych.pozdrawiam

obecnie dostępne są takie przyciski

Valentine zrobiłem przed chwilą

Winter Red button

Jeśli któreś Ci odpowiadają to proszę bardzo a jeśli nie to mogę spróbować spolszczyć Ci obecne przyciski jakie masz w skinie, tylko musisz mi je przesłać na maila

obecnie dostępne są takie przyciski

Valentine zrobiłem przed chwilą

Winter Red button

Jeśli któreś Ci odpowiadają to proszę bardzo a jeśli nie to mogę spróbować spolszczyć Ci obecne przyciski jakie masz w skinie, tylko musisz mi je przesłać na maila

walentynkowe w zupełności odpowiadają i pasuja bardzo dziękuje :) nie ma sensu robic sobie dodatkowej pracy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.