Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Dzięki, wolałabym jednak jednego z tamtych dwóch, bo właśnie któregoś z nich używaliśmy na tamtym forum, nie wiem dokładnie, pamiętam tylko, że nie było w nazwie google.

Używa ktoś? Który z tych 2 modów jest lepszy? Trudna instalacja? Czy dopiero wtedy jak będę mieć jakieś tematy w działach ma sens instalacja?

Dzięki, wolałabym jednak jednego z tamtych dwóch, bo właśnie któregoś z nich używaliśmy na tamtym forum, nie wiem dokładnie, pamiętam tylko, że nie było w nazwie google.

no ok, rozumiem Cie ale nie wiem co to ma do rzeczy, czy jesli Admin tamtego forum jezdzil stara Skoda to Ty juz sobie nie pojezdzisz mercedesem bo on jezdzil Skoda?

przepraszam ze tak pisze ale tak to mozna zrozumiec, ze wszystko inne niz bylo tam jest BEE :)

czasami trzeba innych rzeczy sprobowac bo czasami okazuje sie, ze sa lepsze :)

Po części masz rację Duke, ale większość woli to, co ma już sprawdzone. Gdybym widziała, że mapa, której używał tamten admin nie zdawała egzaminu, to szukałabym nowych rozwiązań. Natomiast jeśli będę chciała zainstalować jakieś inne mody i nie będę miała nic sprawdzonego lub będę szukała czegoś nowego, to jak najbardziej zapytam co polecacie :)

Co do tamtych modyfikacji to niestety ich nie używam z tego względu, że mój dodatek był pierwszy :)

Możesz mnie zbesztać za brak odpowiedzi na twoje pytanie i powtórzenie tego co powiedzieli koledzy, ale ja ze swojej strony polecam ci http://www.invisionize.eu/redirect/minervaseo.com/distribute/latestSitemapIPB3.zip :D

http://screenshooter.net/6033451/jqdcrta

Demo, a tak cieszy :)

Po instalacji tej modyfikacji (podmianie plików na ftp i konfiguracji w acp) aplikacja jest włączona i już utworzyła mapy twojej strony. Teraz wystarczy podrzucić linki do google.com/webmaster i heja banana :]

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.