Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

Zarchiwizowane logi w Direct Admin

Polecane posty

Chiałam coś spradzić z konkretnego dnia i po pierwsze to nie wiem w którym pliku (Now-2010.1, Now-2010.2, Now-2010.4, Now-2010.5, Now-2010) a po drugie, w który bym nie weszła to są tylko pytajniki i inne krzaczki (w Full User Logs wszystko wyświetla się poprawnie).

mowiac szczerze nigdy z tego nie musialem kozystac wiec lepiej bedzie jak Spanner sie wypowie :)

Zależy co chcesz sprawdzić i z którego dnia. Logi mogą być spakowane ze starszych dni, więc wtedy trzeba je rozpakować najpierw

Normalnie na forum offline zużywam jakieś 30 MB transferu a w tym miesiącu 2 razy zjadło mi 500 a raz to nawet 1,6 GB, więc chciałam sprawdzić co było tego przyczyną. Przypuszczam, że te ówczesne problemy z białą stroną i nie chciałabym, żeby to się powtórzyło, bo już mi się całkiem transfer skończy a tu jeszcze 2 tygodnie do nowego miesiąca.

z transferem to ja tez ostatnio mialem i mam nadal wielkie przeboje, tak jak mialem miesiecznie ok 300-400GB tak podskoczylo mi do ponad 1200GB i nie wiem nadal z jakiej przyczyny przez co juz przekroczylem roczny transfer i to o sporo

Prędzej może masz ostęp do jakiegoś webanalizera gdzie masz graficznie zaprezentowane statystyki ilości odwiedzin co i jak

tak, mam Advanced Web Statistics ale nic konkretnego z tego nie mozna wyczytac

Ja jeszcze nie mam innych statystyk niż te z serwera, więc czy te logi przydadzą się w ogóle do sprawdzenia co mogło powodować taki transfer?

Duke, miesięcznie 300-400? Ja limit mam 5 GB :)

ja mam 4000 na rok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.