Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emma

forum ma bana w googlu

Polecane posty

emma    0

witam , właśnie się dowiedziałam że moje forum ma bana w googlu :o , dowiedziałam sie to od osoby do której zwróciłam się w sprawie pozycjonowania, no i więcej juz sie nie dowiedzialam w was ostatnia nadzieja że mi to wytłumaczycie i powiecie co ja mam zrobić , a może wśród was jest ktoś kto zajmuję się pozycjonowaniem i powie mi co z tym fantem dalej zrobić .

Spanner    4247

Witaj,

jeśli możesz to podaj mi adres forum to zobaczę czy coś się da zrobić

Spanner    4247

fakt, forum ma bana, bo pomimo dodania jej do katalogów google nie ma żadnej podstrony zindeksowanej.

Rozwiązania jakie widzę są dwa:

1. można poczekać jeszcze bo może to być czasowy ban

2. kupić nową domenę i linkować forum ostrożnie

emma    0
fakt, forum ma bana, bo pomimo dodania jej do katalogów google nie ma żadnej podstrony zindeksowanej.

Rozwiązania jakie widzę są dwa:

1. można poczekać jeszcze bo może to być czasowy ban

2. kupić nową domenę i linkować forum ostrożnie

to forum nie ma jeszcze 3 miesiecy :/ i tak na domene czekałam chyba z 1,5 miesiaca nie wiem dokładnie gdzie to forum wisiało ale działało , eh poczekam i zobacze co i jak dowiedziałam sie też że może mam w googlu bana bo prawdopodobnie nie mam wykupionej licencji :/.

Spanner    4247

ban w google nie jest związany z wersją. możliwe jest np. że za dużo linków do forum nagle pojawiło się w forum,, za szybko i za dużo było linkowane, albo po prostu złośliwość konkurencji i zrobili wszystko, żeby doprowadzić do takiej sytuacji, albo domena była felerna

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.