Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Kombajn

[Szukam] Modyfikacja "Chmura tagów"

Polecane posty

Szukam modyfikacji, która w stopce strony głównej będzie wyświetlała chmurę np 100 najpopularniejszych tagów ze strony, wraz z wyszczególnianiem najpopularniejszych, każdy tag jest równocześnie linkiem do jego zawartości.

Taka modyfikacja jest na vB, czy na IPB widzieliście coś takiego?

Widziałem gdzieś chmurę tagów ale jako hook do sidebara. Ja natomiast napisałem dla jednego klienta coś takiego do stopki, ale tamto było na zasadzie słów kluczowych wyciąganych z bazy i zasada była ciut inna

Sidebarów u mnie nie będzie, na wszystkich skinach off, więc odpada. Naszukałem się tego moda i niestety nic nie znalazłem.

Nie wiem czy to jest skuteczne czy bardziej na ozdobę niż miałby być z tego pożytek, no, ale..

Jeszcze jedno pytanie, polecacie jakieś modyfikacje SEO na IPB3? Coś kojarzę, ze na IPB2 była np Minerva, nie orientuję się w ogóle w tym, u nas zajmował się tym nasz były admin, stad niewiedza.

Ogólnie dodatkowe seo jest zbędne. Kiedyś był płatny CSEO, obecnie jest za free i kod jest otwarty, bo 3 odsłona znacznie polepszyła się pod względem SEO. Nie warto według mnie instalować dodatkowych modyfikacji do tego.

• Like 2

No to daruję sobie skoro odradzasz. Dzięki za info.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.