Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emma

Sygnaturka

Polecane posty

emma    0

Chciałam się zapytać czy na 2.0.x da sie zrobić tak aby u każdego w sygnaturce było to sama np tak jak tutaj , tylko ja mam na mysli cos malutkiego wielkości emotki? (tutaj np są linki, a ja bym chciała wstawic mały znaczek)

Jezeli to nie ten dział to przepraszam , mam nadzieje że dobrze to wytłumaczyłam o co mi chodzi:)

Edytowano przez emma

Spanner    4247

niestety, do ipb 2.0 nie ma modyfikacji default signature, aby ustawić, użytkownikom na sztywno. Jedyne co możesz zrobić to wstawić na sztywno coś takiego jak u nas jest napis IPSBeyond.pl po prawej stronie sygnaturki. Jeśli takie rozwiązanie Ci się podoba to mogę opisać jak to zrobić

emma    0

jeżeli by nie było to problemem , to z chęcią bym to spróbowała , czy uda mi sie wstawić choć taki opis na forum jak tutaj :)

Spanner    4247

ACP -> Skins & Templates -> skin manager -> dany skin -> Edit Root Skin Template HTML -> Global HTML i tam jest bit o nazwie signature

to jest to gdzie możesz sobie edytować dowoli, wstawiając rysunki, teksty itp i każdy użytkownik będzie miał na stałe taki tekst czy co tam wstawisz

emma    0
ACP -> Skins & Templates -> skin manager -> dany skin -> Edit Root Skin Template HTML -> Global HTML i tam jest bit o nazwie signature

to jest to gdzie możesz sobie edytować dowoli, wstawiając rysunki, teksty itp i każdy użytkownik będzie miał na stałe taki tekst czy co tam wstawisz

wielkie dzięki jak tylko znajdę chwilkę to się tym pobawię i zobaczę co mi wyjdzie :D.pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.