Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
TurkuSevdali_Aska

Facebook Connect

Polecane posty

Czy ktoś ustawiał Facebook Connect? Bo ja w sumie to już to utworzyłam tą aplikację o czym mowa w punkcie 1. Facebook Connect, uzupełniłam wszystkie wymagane pola, logowanie przez Facebook też mi już działa, jest jednak jeden problem - nie działa mi strona tej aplikacji na FB (Application Temporarily Unavailable - błąd 503. Przypuszczam, że dlatego iż, przed przejściem do pól Tuval: http://apps.facebook.com/......./ (wpisanie adresu) i Canvas URL:.......... powinnam najpierw utworzyć coś na ftp. A ja wpisałam adresy bez robienia tego. Czy dobrze myślę? W ustawieniach wyczytałam, że to powinnam zrobić:

fbphpkutuphanesi1.jpg

W 1. punkcie trzeba ściągnąć jakąś bibliotekę PHP Facebook, wgrać ją na serwer i uruchomić to co piszą. 2. Po uzupełnieniu powinno wyglądać jak podany kod. 3. Przetestować czy działa link. Bo właśnie mnie on nie działa.

Jak zrobić to co jest w tym tutorialu? (Nie znam się na FTP)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.