Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Lawliet

Kolory dziwny problem

Polecane posty

Witam

Chodzi mi mianowicie o tą modyfikacje dzięki której kolory grup są wszędzie pokazywane ( w profilu / w top posters / w tematach itd ) Działa to bardzo dobrze, jednak w jednym dziale każdy kto odpisze ( w tym dziale ) - to widać na stronie głównej jakby napisał to użytkownik z innej grupy.

Wiem, że wyjaśniłem to zawile, ale teraz troszkę prościej. Odpisałem na temat pewnego użytkownika i oto efekt:

http://screenshooter.net/2777709/ooqrfsp

Jestem administratorem, więc dlaczego Przez: wyświetla jakbym był w w grupie niebieskiej ( premium ). Administrator ma kolor pomarańczowy.

Każdy kto odpisze w tym dziale wyświetlany jest jako uzytkownik premium choć nim nie jest.

Czy wykonałeś recache po instalacji moda? Rozumiem, ze to (T31) Group Format

System > Tools & Settings > Cache Management > Recache all

Tak, nawet dwa razy. Dzieje się to tylko w tym dziale.

Panowie, nikt nic nie wie ? :D Dzieje się to akurat w dwóch działach :P

Być może usunięcie działów / ponowne stworzenie / przeniesienie tematów da pozytywny efekt, ale nie ma innego sposobu?

Patrzyłem na to forum i faktycznie było jak mówisz, ale...

To się dzieje/działo w całych działach czy np tylko w jednym sub-forum działu? Może coś w ustawieniach tego forum/sub-forum koliduje. Powodów może być wiele, musisz obserwować.

Obecnie widzę, że w dziale "Serwery prywatne" gdzie występował problem, już on nie występuje.

Edytowano przez Kombajn

A nie możesz poszukać na forum ?? wystarczy wpisać group format do wyszukiwarki i znajdzie Ci 13 wyników

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.