Skocz do zawartości
TurkuSevdali_Aska

Potwierdzenie dodawania do znajomych

Polecane posty

Tu na forum dostałam PW z informacją, że ktoś chcę mnie dodać do znajomych. Ponieważ mam wyłączone automatyczne dodawanie, powinnam ręcznie zatwierdzić lub odrzucić taką prośbę. Jednak po kliknięciu w link zgłoszenia oczekujące lista jest pusta. Czy to oznacza, że to jest już nieaktualne?

Witam

Kliknij w Profil >>> Znajomi >>> Znajomi oczekujący na akceptację

Tam powinna być lista.

Chyba tego nie znalazlam bo mam: W profilu (przeglądając go) Znajomi ale nie da się tego edytować, a rozwijając listę Mojego Profilu (u góry forum) 5 pozycja to Zarządzaj Znajomymi i tam jest zakładka oczekujących, ale jest pusta.

A od jakiego użytkownika? jak coś to prześlij mi dane na PW to zerknę w logi i do bazy

Dziwne... znów taka sama sytuacja. Dostaję PW z informacją, że ktoś chce mnie dodać, gdzie na końcu jest:

Zaloguj się i zarządzaj swoimi znajomymi:[link], klikam w niego i otrzymuję:

znajomi.jpg

Ps. A przy dodawaniu obrazka z imageshack.us (link z paska wzięłam jeszcze) ten komunikat:

Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif

Z czym związane są te restrykcje?

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Dziwne, ja widzę znajomych do zatwierdzenia, a blokad żadnych nie ma tą funkcjonalność. A w pierwszej zakładce widzisz znajomych ? Ja miałem w kolejce Ciebie i potwierdzając widzę, że jestem widoczny u Ciebie także więc to wygląda mimo wszystko jakbyś potwierdziła to...

To w takim razie Twoje zaproszenie zostało dodane automatycznie (a mam ustawione na ręcznie), bo mam Ciebie i jeszcze jedną osobę w znajomych. No ale co się stało z tym 3, skoro nie ma go ani w znajomych, ani w oczekujących?

Spanner, Asia ma racje, u mnie byla identyczna sytuacja.

bo mam Ciebie i jeszcze jedną osobę w znajomych

kogo, kogo ?? :P

moze ja ? :P ;)

Może jest tak jak w moim przypadku, że pojawiłaś mu się oczekujących i jak on Ciebie zaakceptuje, to zostaniecie powiązani

Może jest tak jak w moim przypadku, że pojawiłaś mu się oczekujących i jak on Ciebie zaakceptuje, to zostaniecie powiązani

zabrzmialo to prawie jak - "i biore sobie Ciebie za zone" :D

a ja mysle, ze niezbadane sa wyroki IPS'u :D

Ok.. Several false starts, some red herrings.. Holy CRAP did we make this confusing.

//-----------------------------------------

// And make sure they're added in reverse

foreach( $friend_member_ids as $friend_id )

{

$this->friend_lib->addFriend( $this->memberData['member_id'], $friend_id, true );

}

// And make sure they're added in reverse

foreach( $friend_member_ids as $friend_id )

{

$this->friend_lib->addFriend( $friend_id, $this->memberData['member_id'], true );

}

in /admin/applications/members/modules_public/profile/friends.php

Test this out.. Provide results of what you see.. If it works.. Someone needs to mail me some Imitrex.

wg. mnie bledy tego typu sa m.in. zwiazane z tym, ze za szybko robia coraz to nowsze wersje, lepiej dopracowac jedna do perfekcji i wypuszczac ja raz na rok niz robic poprawki co 2 miesiac

tak, masz racje ale...

wolisz kupic Mercedesa i wymienic go jak wyjdzie nowa jego wersja czy co miesiac jezdzic do warsztatu bo cos sie psuje lub nie dziala ? ;)

To jest jeszcze co innego. W produkcji oprogramowania jeśli nie ma porządnych testerów oraz testów regresyjnych zawsze tak będzie, że nie będziesz w stanie w 100% przeklikać wszystkiego czy aby napewno działa

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.