Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

Support autorów modyfikacji

Polecane posty

Jak długo zdarza Wam się czekać na pomoc? Bo ja już czekam tydzień i zastanawiam się czy autor modyfikacji jest tak zajęty czy zdążył już o mnie zapomnieć i może się przypomnieć. Za niedługo to pewnie mój ticket automatycznie zostanie zamknięty. Dodam, że to była płatna modyfikacja.

Słyszałem wiele opinii o tych zagranicznych supporterach, z nimi jest różnie, kwadratowo i podłużnie. Osobiście polecam unikać "paproków" i raczej nic od nich nie kupować, jeśli już to zlecić Polakom ;)

Podobnie jest z supportem IPB, jeszcze nigdy nie udało im się pomóc, niby reakcja jest szybko, ale jakoś tak schodzi zawsze później, że i tak "martw się sam" albo wymówka, dlatego chyba przestanę płacić 25$ na support bo to się mija z celem a opłatę mam teraz 9 listopada i chyba wycofam stamtąd kartę kredytową...

Edit: Goń paproka, napisz e-mail ponownie.

Edytowano przez Kombajn

Co do suppoortu modyfikacji to powiem tak. Ja zawsze staram się odpisywać jak najszybciej na problemy. Podobnie z pomaganiem. Jeśli chodzi o support IPS to korzystałem tylko raz i pomogli mi wtedy. Nie ma to jak korzystać ze sprawdzonych usług profesjonalisty :D

wszystko zalezy od ludzi i jak do tego podchodza, ja korzystam z jednego platnego dodatku od DevFuse i po zmianie na nowsza wersje mialem problemy, gosc odpisywal z dnia na dzien i pomogl, wiec nie ma na to reguly, wszystko zalerzy jak kto do tego podchodzi.

No tym tym bardziej mnie dziwi to długie czekanie, bo do tej pory odpowiedzi były do 2 dni, teraz minął tydzień i nic a kluczowy problem dalej nie rozwiązany.

Może wyjechał, zapomniał o Tobie lub problem go przerósł. Jedyna opcja to przypomnieć się.

mozna tez zapytac gdzie indziej, moze inni maja/mieli podobny problem i tez moga pomoc

Nie sądzę, aby ktokolwiek miał modyfikację Bouncy Radio.

ale ktos moze wiedziec lub naprowadzic Cie na sposob rozwiazania problemu :)

ja tak tez mialem z jednym modem ktorego nigdzie jeszcze nie widzialem a Spanner mnie naprowadzil na dobra droge :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.