Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Słyszałam, że z Shoutbox zawsze są jakieś problemy. A to z samym SB, a to z tym, że może powodować również inne problemy na forum. Czy potwierdzacie to?

18 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Z Shoutboxami zawsze były problemy. Miałem kilka różnych i.... Crash tabel mysql po osiągnięciu ok 20k shoutów, znikające shouty, błędnie działające funkcje, problemy z edycją/kasowaniem shoutów, piszesz jeden shout a wyskoczy np 3 (po odświeżeniu strony znikają) itd...

Do IP. Shoutbox nie jestem przekonany, zauważyłem dziwny problem u siebie, mianowicie gdy nie jest włączony to strona po odświeżeniu wczytuje się ok 5 sekund a gdy włączę SB, ta sama strona wczytuje się średnio 30 sekund. To są kompletne jaja i do dziś nie mogę zrozumieć czemu tak się dzieje. (wczytanie strony czyli od kliknięcia "odśwież" do zobaczenia napisu "Zakończono" w dolnym rogu przeglądarki.)

A tak btw, czy poza IP.Shoutbox są inne SB to IPB3?

Edytowano przez Kombajn

• 0

Odkąd pojawił się IP.Shoutbox innych nie ma. Ja nie zauważyłem, żadnych problemów z shoutem. Na tym forum problemów nigdy z nim nie było

• Like 1

• 0

rowniez uzywam IP.Shoutbox i zadnych problemow z nim nie mialem i nie mam. Polecam.

• 0

Dlatego opinii tyle ilu użytkowników. Jedni nie trafili na problem, wiec pochwalą, inni zeżarli trochę nerwów więc odradzą...

Ale skoro nie ma innych, IP.S ma monopol to cóż więcej pozostaje...

• 0

Zmontować subdomene i na niej uruchomić alternatywny shoutbox czy chat. a tak na marginesie to również nie mam problemów z IP.Shoutbox-em

• 0

U mnie też nie działa tak jak powinien :(

a co nie dziala, z czym sa problemy ?

• 0

a co nie dziala, z czym sa problemy ?

Już nawet przy instalacji był problem, który wystąpił po wgraniu języka - wczoraj wyczytałam na forum IPB, że nie ja jedna tak miałam (nic nie działa i w kółko się odświeża) Bez języka wróciło no normy.

Po jakimś czasie postanowiłam, że sama wezmę się za tłumaczenie - znów podobny problem. Podobno w tłumaczeniu było coś źle. było nie było - napisałam frazę ponownie i pomogło.

Teraz jeszcze problem z datą.

Podobno nie da się zmienić ang. miesięcy na turecki (nie tylko na SB) więc tureckie fora radzą sobie zapisem cyfrowym.

Ja też tak mam i na forum jest ok, ale na SB zawsze wyświetla mi się konkretna data i godzina (i dla starszych to jest ok), a chciałabym, aby dla najnowszych shoutów było dzisiaj / wczoraj + godzina. (Na forum działa to poprawnie).

Moje obecne ustawienia to:

Long time format - %d %m %Y - %H:%M

Today time format - %H:%M

(np. 15 11 2010 - 01:15)

I jeszcze jedno: link na SB wprawdzie działa jak link, ale wygląda jak zwykły test. Jak zrobić aby był podreślony i niebieskiego koloru.

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

• 0

Witaj,

z tego co wiem to na SB nie da się dać relatywnego czasu, czyli dzisiaj, wczoraj itp. Co do linku to spróbuj w CSS'ie dodać takie coś:

.shoutbox_table td a { color: #0000FF; text-decoration: underline !important; }[/code]

powinno zadziałać, ale głowy nie daje, bo to tak na szybko wymyśliłem

• Like 1

• 0

O to chodzi: Bo tylko to znalazłam:

}

table.shoutbox_table tr td {

padding: 4px;

}

W którym miejscu dokładnie. Tak?

}

table.shoutbox_table td a { color: #0000FF; text-decoration: underline !important;

}

Nawiasy ok?

W każdym skinie to mam zrobić?

• 0

nawiasy OK

jesli chcesz cos zmienic to musisz zmieniac w tym skinie w ktoym chcesz miec zmienione, jesli we wszystkich to zmiany dokonujesz w kazdym skinie

• 0

tak po zamykającym nawiasie } wklejasz mój kod, ewentualnie jak coś to można jeszcze spróbować i zamiast

shoutbox_table td a 
dać
table.shoutbox_table tr td a

• Like 1

• 0

Dałam tak:

}

table.shoutbox_table tr td a { text-decoration: underline !important;

}

(bez koloru bo jednak czarny jest lepszy)

I prawie wyszło tylko, że podkreśla również użytkownika a po drugie zwiększyły się odstępy między shoutami.

• 0

Witaj,

usuń padding: 4px i rozmiar powróci do normy :)

Niestety nie da się oddzielić nicku użytkownika od normalnego linku :(

• Like 1

• 0

Z tego co widzę, to to już jest standardowy odstęp używany globalnie na forum.

• Like 1

• 0

Normalnie na Shoutboxie miałam 5 wpisów teraz rozciągnęło tylko do 3. Myśłałam, że może zamiast podreślenia sam kolor dam, ale też były tylko 3. Skoro nie da się nic zrobić musiałam wrócić do oryginału.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.