Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
TurkuSevdali_Aska

login i hasło w change my details

Polecane posty

Skąd mi się mógł wziąć login w Confirm New Email Address i hasło w New Password? Pozostałe są puste a powinny chyba wszystkie.

Witaj,

używasz FireFox'a? to jest wina przeglądarki. Jeśli w FF dajesz zapisz hasło dla jakiejś strony, to później w każdym formularzu gdzie natrafi na pola o tych samych nazwach będzie Ci wstawiać te dane.

• Like 1

Dokładnie tak. To teraz wyczyścić te pola i zapisać puste ustawienia czy za chwilę i tak będzie to samo? A co do zapamiętywania haseł to lepiej z tego nie korzystać? W ogóle u mnie to dziwnie działa. Bo po wylogowaniu tu na forum i innych są zapamiętane. U mnie natomiast w wyskakującym okienku do logowania nie ma, kiedy loguję się przez FB a obok jest zwykłe to tam jest, do ACP też, ale właśnie w tym pierwszym, o którym pisałam nie ma.

wszystko kwestia ustawien, ja uzywam tylko i wylacznie IE i nigdy nie uzywam zapamietywania hasel i nie mam tego problemu, moja Pani uzywa FF bo ma lenia do wpisywania loginow i hasel i zakazdym razem wszedzie sie jej pokazuja i raczej to kwestia przyzwyczajenia

• Like 1

Do zapisywania haseł i przetrzymywania używam program KeyPass i wtedy ładnie ustalam sobie skrót klawiszowy itp i daje ctrl+shift+d i loguje mnie automatycznie

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.