Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
zina

Nowa podstrona

Polecane posty

Cześć,

Potrzebuje stworzyć nową podstronę. Z wrapperem i stopką.

Z góry dzięki za pomoc.

Witaj,

gdzie co i jak ? :) napisz dokładniej, bo na to co napisałeś to odpowiem tak: Wejdź na stronę, otwórz źródło w przeglądarce, skopiuj kod, usuń środek wstaw swój i zapisz jako cos.html i masz :D

No tak :)

Chciałbym dodać do forum podstronę. Link w nawigacji załóżmy "historia". Otwierało by się to, a moim oczom ukaże się dokładnie to samo co w index.php tyle, że bez forum :")

Jemu chodzi o to co ja mam u siebie, taki custom pages czy coś. Pamiętasz jak Ci mówiłem o tym, że mam takie do obrazków a w Board Guidelines mam dodatkowe okienka (takie jak do regulaminu) w które wpisuje treść?

Był do tego tutorial, ale nie mogę nigdzie znaleźć linka do tego, chyba poszedł razem z formatem. Zapytam znajomego, który mi go dawał, może ma jeszcze.

Edit: Tu jest do IPB 2.1 : http://www.ipbwiki.com/Ipb_2.1:Creating_an_act%3D_page

Może i będzie działać. Do 2.3.x nie mogę znaleźć, pewnie też gdzieś jest.

Edytowano przez Kombajn
  • Like 1

Udało Ci się znaleźć. Ja chyba oduczyłem się szukać już. To pewnie przez ten podeszły wiek :D

podeszły wiek

witaj w klubie ;)

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.