Skocz do zawartości
Kombajn

Upgrade skinów z ipbforumskins ?

Polecane posty

Kupował ktoś u nich skiny lub wie czy po zakupie można liczyć na darmowy upgrade skina do nowszych wersji?

Nie mam zamiaru płacić 20$ raz po raz ponieważ np za rok kupiony skin nie będzie kompatybilny z najnowszą wersją IPB...

Wprawdzie mógłbym zlecić napisanie dobrego skina, ale chyba koszt takowego byłby wtedy dużo większy niż 20$ bo skin byłby nie na sprzedaż tylko dla jednej strony.

Ale nie widzę sensu wywalać 100 czy 200 stolców na skina...

Jak widzę na tamtej stronie przykładowo upgrade z 2.3.x do 3.x.x kosztuje 200$, no chyba ich pogrzało.

Gdybym wiedział, ze kupując mogę liczyć na upgrade darmowy to ok.

Edytowano przez Kombajn

nie no, 200$ za upgrade to za duzo, ja Ci zrobie skina za 200 euro a upgrady bedziesz mial za 25 euro :P

Szkoda, że nie 200 GBP.

Edit: Zapytałem z prostej przyczyny. Kupując oprogramowanie komputerowe czy systemy w przeszłości, zawsze był i jest do dziś upgrade na nie i wszelkie aktualizacje. Wiem za co płacę a tutaj kupie skina za 20 stolców a za pół roku wyjdzie 3.2.x i się okaże, że skina mogę "iść" i kupić nowego bo upgrade się nie należy, co gorsze gdy zakupiony skin nie wyjdzie do nowszej wersji, wtedy tylko 200$ na upgrade.

E tam, nie kupuję u paproków :]

Edytowano przez Kombajn

Szkoda, że nie 200 GBP.

napisalem euro bo tylko taka waluta obracam i innej nie mam :)

E tam, nie kupuję u paproków :]

dokladnie, dlatego lepiej tu zamowic :)

Dlatego pytałem na SB Spannera o jego skiny, myślałem, że ma gdzieś dema na skinworld czy coś...

Może bym coś wybrał ciemnego. Zdjęcia niestety nie oddają całości skina.

Kombajn jak chcesz to mogę tanio, bardzo przerobić dowolny skin na twoje potrzeby do niepoznania :P

Przerobić to sam umiem. ColorZilla w "łapę", paleta hmtl i jedziesz w css..

Przerobiony skin, nie jest legalnym skinem. Tak jak i pirat.

Dema mam tylko te na skin world. Ale zależy, który skin Cię interesuje, bo niektóre można pokazać na jakiś innych stronach, albo zainstaluje Ci na jakimś moim demo boardzie

w sumie to wcale nie jest glupi pomysl zrobic swoje demo skinow

Takie z nich sępy bo mogliby w ramach jednej licencji dać ja na max dwa fora :D Ogólnie w świecie IPB to same sępy są, aż się dziwie, że Spanner sprzedaje skiny po 5 stolców a nie 15, 20 jak reszta :]

Myślałem o jakimś ciemnym Spanner, ale wprawdzie nic nie wpada w mój gust. Ogólnie porażka ze skinem. Chyba faktycznie będę musiał zrobić jak Daniel mówi i wziąć przerobić "fabryczny" skin IP.Board pod swoje oczekiwania, tylko nie wiem czy mogę takie coś wykonać, czy zezwalają na przeróbkę tego skina.

defaultowy możesz. Wszystkie skiny powstają w oparciu o standardowy :)

• Like 1

A co gdy wprowadzę zmiany w skinie i chce mieć kopię tego skina?

W ACP Look & Feel>Narzędzia>Import, eksport... Rozumiem, że używając tam pierwszej opcji można skopiować skina wraz ze zmianami do pliku xml a później po wgraniu tego xml'a przywróci się skin, prawda?

drugiej opcji :) Zmiany eksportujesz wraz z obrazkami itp a później tylko zaimportujesz na nowe forum i gotowe :)

• Like 1

Hmm, na pewno drugiej?

W Eksport mam trzy opcje w kolejności od góry: Eksportuj skin, Eksportuj obrazki, Eksportuj zmiany

Pierwsza opcja wg opisu eksportuje wszystko (html, css, zmiany), wiec powinno wystarczyć, drugą opcją eksportuje obrazki, ale po co jest trzecia? Do czego przydatny jest sam eksport zmian?

Może i pytania n00ba, ale wprawdzie nigdy tego nie robiłem jeszcze.

o ile sie nie myle to ta 3 opcja exportuje Ci zmiany jakie dokonywales w skryptach np jesli gdzie dodawales jakas ramke i wyeksportujesz to i pozniej zapiszesz w nowym forum to bedziesz mial ta ramke, nie wiem jak to sie ma do roznych wersji for ale w identycznych chyba dziala

• Like 1

Nie, pierwsza opcja eksportuje skin wraz ze zmianami, druga eksportuje obrazki a trzecia zamienniki. Zamienniki to wszystkie makra używane w skinie np ikony for, tematów itp

• Like 1

teoretycznie tak, praktycznie jesli miales jakies zamienniki i chcesz je nadal miec to tez musisz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.