Skocz do zawartości
Urlop / Vacation Czytaj dalej... ×
  • Zarejestruj się
Blantie

Aplikacja Portal nie działą!

Polecane posty

Witam!

Posiadam IPboard 3.1.2. Mój problem polega na tym iż funkcja portal nie działa. Wchodzę w zakładkę "Twoje aplikacje -> Portal" i nic się nie dzieje. Natomiast jeżeli wchodzę w "Twoje aplikacje -> Chat" bądź "Twoje aplikacje -> Kalendarz" wszystko działa i otwiera się poprawnie.

Co jest tego problemem? Posiadam wykupioną licencję. Forum wraz z aplikacjami ściągnięte są z oficjalnej strony.

Kolejnym problemem jest wyświetlany w panelu administratora tekst: Suhosin włączony

Zalecana minimalna wartość opcji konfiguracji 'suhosin.post.max_vars' wynosi 4096, jednak Twoja wartość to 1000. Należy zmienić tą wartość w pliku php.ini.

Z góry dziękuję za pomoc.

Witaj,

co do problemu z Suhosin'em to nic nie poradzimy Ci na to. Musisz napisać do admina serwera, żeby zwiększyli tą wartość do 4MB.

Jeśli chodzi o portal to przed sekundą sprawdziłem i u mnie działa. Sprawdź czy napewno masz włączony moduł admina ACP -> zakładka System -> Manage Applications & Modules -> Portal -> Zarządzaj modułami ADMINA -> kliknij na moduł, który się wyświetli i sprawdź czy opcja Moduł włączony jest ustawiona na Tak. Jeśli tak jest to spróbuj wgrać jeszcze raz pliki bo u mnie działa wszystko bez problemu

• Like 1

Robię jak napisałeś wyżej niestety pojawia się napis

"Portal > admin Moduły

Ta aplikacja nie posiada jeszcze modułów."

Skąd takowy moduł mogę pobrać?

teoretycznie powinny byc zaladowane przy instalacji, mozesz recznie przez ftp zaladowac je z instalki

admin\applications_addon\ips\portal\modules_public\portal

i tam powinny byc moduly

• Like 1

W katalogu portal mam tylko takie pliki:

index.html

portal.php

defaultSection.php

żadnych *xml :S

@Edit:

Znalazłem natomiast moduły w admin\applications_addon\ips\portal\xml

:)

Wgrałem portal_modules.xml

Zostało jeszcze parę innych. Czy je także powinienem wgrać?

Edytowano przez Blantie

Najlepiej odinstaluj ten dodatek i zainstaluj go jeszcze raz a powinno Ci przywrócić wszystko. Jeśli chodzi o pliki XML, to znajdują się one w katalogu admin/applications_addon/ips/portal/xml. Wystarczy jak wgrasz module.xml pozostałe pliki służą do instalacji od zera dodatku

• Like 1

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.