Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Kombajn

Domyślnie schowane menu boczne?

Polecane posty

Co zrobić aby te ramki (nie wiem jak to się nazywa) widoczne na głównej, po prawej były domyślnie schowane dla wszystkich?

Zbieram informację powoli i zapisuje, nie chce aby moje forum je miało, ale nie chce również aby były usunięte całkowicie, dlatego dobrym wyjściem z sytuacji było by aby kto chce, mógł rozwinąć je samemu.

Witaj,

chcesz zwinąć poszczególne boxy, czy cały sidebar? jeśli cały sidebar to wejdź do ACP -> zakładka skiny & Języki -> dany skin -> Strona główna forum -> boardIndexTemplate

znajdź tam:

{parse variable="sidebar_enable" default="$show_side_blocks"}
zamień na:
{parse variable="sidebar_disable" default="$show_side_blocks"}

i powinno śmigać :)

• Like 1

Cały sidebar.

Gitara, menu się schowało, jednak nie da się go już rozwinąć, zniknął przycisk. Ewentualnie mogłoby tak pozostać, w pewnym sensie osiągnąłem swój cel, jednak jak wspomniałem, możliwość rozwinięcia sidebarów indywidualnie było by dobrym rozwiązaniem.

to jakoś przy okazji potestuje bo szczerze mówiąc tego nigdy nie robiłem tylko znalazłem to rozwiązanie na forum community.invisionpower

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.