Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Zaloguj się, aby obserwować  
pio72

program do edytowania jpg itp

Polecane posty

Witam,

czasami potrzebuję edytować jakieś zdjęcia pliki w postaci jpg, png... etc. Np chcę zmniejszyć. Robie to programem irfan View, jedna często zdjęcie takie traci na jakości, staje się przykładowo rozmazane po pomniejszeniu. Czy tak będzie zawsze, czy może są jakieś ciekawe programy do edycji takowej, tak aby jakość nie ucierpiała ? Możecie coś polecić, czy to raczej nic nie da ?

IrfanView to bardzo dobry program. Przy np zmniejszaniu jpg jeżeli zależy mi na jakości to daje na 100%, jeżeli fotka ma być mniejsza, ale za to mało ma ważyć to zmniejszam na 50% i przy takich traci na jakości, przy 100% nie zauważyłem nigdy a używam od lat.

Jest jeszcze ACDsee, też niezły, możesz wypróbować. Bardziej pr0 obróbki z zastosowaniem filtrów itd to już raczej Photoshop czy Corel.

• Like 2

jak najbardziej polecam Photoshopa, jest jednym z najlepszych programow graficznych o ile nie najlepszyma w przyszlosci jak zaczniesz sie bawic grafika i zechce Ci sie zmienic jeszcze to i tamto to bedziesz mial praktycznie potezne narzedzie w rece.

• Like 1

Ja też polecam Irfan View i Photoshop'a, według mnie obydwa są niezastąpione tylko, każdy do czegoś innego. Irfan View do drobnych przeróbek, a jeśli to ma być edycja czy tworzenie np. loga to tylko Photoshop :)

• Like 1

No tak, tylko Photoshop kosztuje w cholerę kasy, ale skoro Was stać to co tam :]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.