Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Lawliet

Cybstrzaki.pl/forum

Polecane posty

Cybstrzaki.pl - portal

Cybstrzaki.pl/forum - forum

Zajmijmy się bardziej forum. Tematyka strony to przede wszystkim gry, grafika, anime, filmy + mały supporcik na co nie co. Dojdzie do tego jeszcze więcej tematyk, jak uporamy się z posrząteniem tego co jest narazie.

Głównie chciałbym pokazać wam skin. Jest to styl Deflection - po mojej metamorfozie. Co sądzicie o szablonie? ( na logo nie patrzcie, bo idzie do luftu )

skin calkiem fajny choc nie wiem jak wyglada org.

co do niektorych rzeczy to wydaje mi sie, ze potrzebne sa male poprawki wizualne ale to tez kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje wiec narazie nie bede sie wypowiadal.

Proszę Duke_ oto kod tematu z mojego forum przedstawiający zmiany jakie zastosowałem.

Witajcie.

W tym temacie pokażę wam, co tak naprawdę zmieniłem w całym tym deflectionie. Teraz śmiało możemy mówić, że to nasz skin i jesteśmy jedynymi posiadaczami takiego dzieła. Nie oznacza to jednak, że skin jest perfekcyjny, mam tylko nadzieję, że się wam podoba.

Do dzieła:

Strona główna:

Przed:

przedd.jpg

Po:

18301814.jpg

Legenda:

Przed:

przed1.jpg

Po:

po1h.jpg

Widok działu:

Przed:

przed2.jpg

Po:

po2y.jpg

Legenda działu:

Przed:

przed3.jpg

Po:

po3u.jpg

Widok posta:

Przed:

yjqtyxp.jpg

Po:

po4t.jpg

Oraz wiele, wiele, wiele więcej. Chwalę sobie także kolor podświetlania choćby linków w nawigacji.

Pozdrawiam

Dzisiejsza nowa zawartość · Zespół moderatorów · Najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj · Najaktywniejsi użytkownicy w ogóle Statystyki forum

moim zdaniem powinno byc wysrodkowane, ladniej sie prezentuje

ogolnie jest calkiem dobrze ale forum o IPB do gier pasuje jak piernik do wiatraka :)

dlatego w pierwszym moim poscie w tym temacie napisalem, ze to wszystko kwestia gustu

niestety, tam gdzie jest artysta musi byc i krytyk, pytales - odpowiedzialem ;)

Jasne i nie mam żadnych zastrzeżeń co do twojej opinii :D

Teraz edytowałem tag youtube :)

zd2.jpg

Witam.

Za skina masz 10/10 bo trafiles w moj gust,uwielbiam ciemne skiny....

Podoba mi sie cos jeszcze i nie wiem jak to zrobiles,ale nie chce kopiowac Twojego pomyslu...

Pzd.

hmm możesz podesłać jak zmienić logo w stylu deflection bo mi się nie da zmienić po prostu kapa :( i jak dodać gg żeby było w urzytkowniuku

To nie jest temat do tego typu pytań. Załóż odpowiedni temat

Czy mógłbym prosić o zmianę nazwy tematu na "Cybstrzaki.com" ?

Widzę, że pod jednym adresem jest co innego, a pod drugim co innego. Załóż najlepiej nowy temat a ten się zamknie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.