Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się

Polecane posty

Witam,

daję bana, a facet może się zalogować, może pisać na PW i na SB..... Dlaczego tak się dzieje? Kategorii nie widzi, to prawda. Ale jak mu zablokować PW i SB ??

sprawdz ustawienia grupy zbanowanej czy maja taka mozliwosc

• Like 1

1. Na pewno dajesz bana na pierwszą grupę a nie na drugą?

2. Sprawdź ustawienia rangi Banned (czy jak tam masz) w ACP/Managment/Manage User Groups. Masz tam wszelkie ustawienia co może zbanowany, czego nie... Np "Can use PM system?"

3. Jeśli tamto nie pomoże to sprawdź ustawienia dostępowe dla rangi Banned w ustawieniach shoutboxa.

• Like 1

ad1 tak,

ad2 nie mam tak w wersji 2

ad3 w SB, gdy chcę dać bana mam komunikat: Specified member doesn't seem to exist, please try again

Dziwne, też mam wersje 2.3.6 i w ustawieniach rangi mam "Can use PM system? Yes No" - znajduje się to w trzeciej "ramce" od góry.

Jeżeli SB zwraca info, ze nie ma takiego usera to sprawdź czy ma taki sam login i nazwę wyświetlaną, to moze być kłopotem, ale nie musi. Tak właśnie miałem w ibStore i gdy wpisywałem nazwę wyśw. to pisało, że nie ma usera, okazało się, że edytuje się po loginie.

W ACP (pewnie zakładka Components) musisz mieć ustawienia dostępowe do shoutboxa dla grup. Wejdź tam i sprawdź czy ranga banned nie ma czasem włączonego dostępu.

• Like 1

Dzięki, prawie wszystko już mam ok, tylko ciągle zbanowany widzi niestety SB, nie da się go jakoś zablokować.

Nigdy nie używałem tego shoutboxa na IPB2, wiec niestety nie umiem pomóc, może widocznie nie ma ustawień dostępowych dla grup co byłoby wyjątkowo dziwne.

A sprawdź jeszcze czy na drugiej grupie nie ma ustawionej jakiejś rangi. Nic więcej do głowy mi nie przychodzi w tej sprawie.

Jeśli dobrze pamiętam to IP.Shoutbox miał ustawienia dostępowe dla grup

Doszedłem do tego , bardzo Wam dziękuję. Zamotałem, ale doszedłem. Jest ok.

Problem został rozwiązany.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.