Skocz do zawartości
DeWo

Dashboard aplikacji

Polecane posty

Hi guys,

Mam malutkie pytanie... Jak zrobić aplikacji Dashboard (to co pojawia się po wybraniu aplikacji w gornego menu ACP)?

Chciałbym tam umiescic jedynie kilka podsumowań.

Yours

DeWo

zaskoczyles mnie tym pytaniem - nie spodziewalem sie tego pytania od Ciebie ;)

Nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź, jednakże precyzując pytanie - chodzi mi o to w którym folderze trzeba utworzyć plik z klasą Dashboarda :)

Chodzi Ci o aplikacje, ze jak klikniesz to żęby było tam jakieś ustawienia ACP do aplikacji czy co, bo nie bardzo zrozumiałem

Na górze ACP masz Look&Feel, Forums, itd. i tam masz też Aplikacje po kliknięciu ktorych masz liste zainstalowanych i po wyborze jakiejs pojawia się własnie jej Dashboard

Spanner, DeWo pyta jak umiescic w menu glownym ACP w zakladce Aplikacje dostep do danej Aplikacji

No to dobrze pisałem :) w katalogu aplikacji musisz stworzyć akcje dla admina oraz w modyfikacji dodać moduł dla ACP. W sumie wszystko na tej samej zasadzie co publiczna aplikacja. Tylko że skin nie jest w bazie dodawany a w plikach

Czyli stworzyć moduł admina, ok. To rozumiem, ale mówiąc akcje masz na mysli plik ktory bedzie w katalogu modułu admina?

Spannerze ratuj! ;)

Robie wszystko tak jak mowisz i:

Fatal error: Class 'app_class_dw31imdb' not found in /home/xxx/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1222

Tak samo było przed utworzeniem tego modułu i pliku :(

Ale ja nie wiem co namieszałeś. Poza tym raczej klasa pliku nie tak się powinna nazywać. Zobacz sobie w innej aplikacji jak jest

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.