Skocz do zawartości
Kombajn

Nowa zawartość - Otwórz wszystkie tematy w nowych kartach?

Polecane posty

No witam

Jeden z załogantów na mojej stronie zapytał mnie o modyfikację, która po kliknięciu gdzieś tam w zakładce "Nowa zawartość" otworzy wszystkie nowe posty w nowych kartach (zamiast klikać pojedynczo)

Zastanawiam się czy to w ogóle jest możliwe i rozsądne? Czy otwarcie zbyt dużej ilości kart nie zapcha przeglądarki?

Pewnie modyfikacji takiej nie ma. Jeśli możliwe jest wykonanie takiego dodatku to pewnie pokusiłbym się o zlecenie tego.

Witaj,

nie ma takiej modyfikacji i tak jak piszesz jest to ryzykowne, bo jeśli masz powiedzmy 10 nowych tematów to spoko, ale jeśli masz około 50, czy 100 nawet to zamuli Ci to przeglądarkę na śmierć

• Like 1

Dokładnie, u mnie na komputerze z 2GHz i 2GB RAM wystarczy, że otworzę folder z ulubionymi właśnie w taki sposób i po przeglądarce... A jest tam jedynie 30-40 linków..

Warto też wziąć pod uwagę fakt, że user po przykładowo tygodniowej nieobecności patrząc po moim forum będzie miał ok 1500 nieprzeczytanych postów, wtedy to i chyba 50GHz i 100GB RAM nie wystarczy :]

A jak oceniasz możliwość stworzenia takiej modyfikacji gdyby jednak nam całkowicie odbiło?

Tego typu raczej nie, ale można jak już zrobić coś takiego, ze pokazuje się strona z wynikami i obok tematów są checkboxy zaznaczasz i na dole masz otwórz wszystkie tematy w nowych oknach i te co zaznaczyłeś się otwierają

• Like 1

W sumie zaznaczanie checkboxów na jedno wyjdzie co otwieranie linków rolką....

Ale ok, zobaczymy co z tego wyjdzie w przyszłości. Teraz wiesz co jest najważniejsze dla mnie ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.