Skocz do zawartości
Vader

Wyszukiwarka

Polecane posty

Vader    136

Witam.

Czy nie da sie cos zrobic z wyszukiwarka,cche by wyszukala w dziale a ona mi zapodaje rezultaty z calego forum.

To jest tak uciazliwe,ze brak sil....

Nie ma jakis poprawek do tej wersji forum by wyszukiwarka dzialala poprawnie?

Duke_    1282

od samego poczatku wyjscia wersji IPB3 jest ten problem i tak jak piszesz, jest to bardzo uciazliwe

Edytowano przez Duke_

Vader    136

od samego poczatku wyjscia wersji IPB3 jest ten problem i tak jak piszesz, jest to bardzo uciazliwe

Witam.

To moze czas by ktos jakiego moda do tego napisal nawet odplatnie,bo mysle ze by sie sprzedawal.

Ta wyszukiwarka to utrapienie dla userow i nie tylko.

Kombajn    523

Wyszukiwarka w IPB2 też lepsza nigdy nie była, do dziś wolę wyszukiwać na swoim forum poprzez google bo często się zdarza, że po wyszukaniu na forum nic nie znajduje.

Vader    136

Wyszukiwarka w IPB2 też lepsza nigdy nie była, do dziś wolę wyszukiwać na swoim forum poprzez google bo często się zdarza, że po wyszukaniu na forum nic nie znajduje.

Witam.

O kolego,tu sie nie zgodze,jak wyszukiwalem w danym dziale to tam tylko szukalo,teraz jest burdel i coezko sie polapac.

Ja od kilku dni sie zastanawiam dosc powazne nad zmiana skryptu,bo z tego co widze to VB dziala duzo lepiej,no ale to tylko moja opinia.

Pzd.

Spanner    4247

Oj muszę chyba na to zerknąć bo na tym forum jakoś działa wyszukiwarka :)

Kombajn    523

Vader, vB zawsze było lepsze, lżejsze, jakieś ciekawsze skiny, dodatki, opcje, wygląd itd

U mnie jest kosmos z wyszukiwarką, wpisuję dokładną frazę a on, że "brak wyników" a temat jest jak byk na taką frazę ;)

Spanner    4247

Zawsze możesz wyłączyć wyszukiwanie fultekstowe. Spada trochę wydajność ale odnajduje lepiej wyniki

Kombajn    523

O to chodzi?

Not Using Full Text

It appears fulltext searching is not enabled on your board. You should enable this setting if fulltext indexes have been created.

Jeśli tak to mam wyłączone.

Spanner    4247

Gdzie takie coś masz ? na stronie głównej ACP?

Ogólnie w IP.Board 3. taki tekst jest przetłumaczony tak:

Używasz tradycyjnego wyszukiwania ale masz wyłączone wyszukiwanie fultekstowe. Wyszukiwanie fultekstowe prowadzi do wzrostu wydajności w porównaniu z tradycyjnym wyszukiwaniem MySQL.

tutaj sens jest podobny tylko pisze że masz wyłączone wyszukiwanie fultekstowe i że powinieneś je włączyć.

Vader    136

Witam.

Mi w 2.3.x jak w dziale wpisalem tutyl filmu to mi go znalazl bez problemu,teraz w wersji 3.x.x nie dosc ze nie znajduje to jeszcze wywala rezultaty ze wszystkich dzialow....to wrecz tak utrudnia,ze mam tyle dubli az glowa mala,a jak juz cos znajdzie to i tak sie w wyszukiwarce tego polaczyc nie da... :( zgroza...

Kombajn    523

No, ja już nie dodaje ani filmów bo mnie szlaq trafił dwa razy. Wyszukuje film, nie ma go na forum, wiec odpalam rippera, dodaje opis filmu a zaraz raport, że dubel, no q....

I nie ma filmu wg wyszukiwarki a wpisze w google nazwę filmu nazwę strony i film jest jak byk.

Zresztą ja od zawsze narzekam na wyszukiwarkę IPB, uważam ja za najgorszą jaka może istnieć. A najgorsze jest to, że wyszukuje jak chce i co chce. Jak wpisuje np "LOL" to nie znajdzie tematu o nazwie "lol", ale wyszuka wszelkie inne typu "lolkiewicz", lolkowski" itd, ale "lol" nie ma wg niej...

Spanner    4247

Witam.

Mi w 2.3.x jak w dziale wpisalem tutyl filmu to mi go znalazl bez problemu,teraz w wersji 3.x.x nie dosc ze nie znajduje to jeszcze wywala rezultaty ze wszystkich dzialow....to wrecz tak utrudnia,ze mam tyle dubli az glowa mala,a jak juz cos znajdzie to i tak sie w wyszukiwarce tego polaczyc nie da... :( zgroza...

Sprawdzałem u Ciebie w jednym z działów, wpisałem słowo i znalazł mi tylko w tym jednym dziale :)

Jeśli chcecie poprawić trafność, bo nie znajduje wam na forum czegoś, co napewno jest to wyłączcie wyszukiwanie fulltextowe. Trochę spada wydajność, ale rezultaty są widoczne. Przetestowałem na jednym dużym forum i śmiga pięknie

Duke_    1282

Sprawdzałem u Ciebie w jednym z działów, wpisałem słowo i znalazł mi tylko w tym jednym dziale :)

Jeśli chcecie poprawić trafność, bo nie znajduje wam na forum czegoś, co napewno jest to wyłączcie wyszukiwanie fulltextowe. Trochę spada wydajność, ale rezultaty są widoczne. Przetestowałem na jednym dużym forum i śmiga pięknie

to przetestuj u mnie gdzie jest:

Napisanych postów - 1252336

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.