Skocz do zawartości
Lawliet

UPGRADE biało tło

Polecane posty

Lawliet    78

Witam.

Za pierwszym razem udało mi się upgradować forum z wersji 2.3.6 do 3.1.2, ale w wyniku pewnej pomyłki, którą popełniłem musiałem od nowa to robić. Na czysto zainstalowałem forum 2.3.6 i wziąłem się za aktualizację. Wpisuję link mojastrona.pl/admin/upgrade/ - wstukuję moje dane - klikam dalej - oto co mi się pojawia ...

http://screenshooter.net/2777709/fkfdemd

Spanner    4248

Na czysto zainstalowałem forum 2.3.6 i wziąłem się za aktualizację.

A po co robić aktualizację na czysto zainstalowanym forum ? można zainstalować od razu nową wersję 3.1.x. Tak poza tym masz oryginalną legalną wersję czy pirata ?

Lawliet    78

Oryginalną. Nie mogę odrazu na 3.1 ponieważ gdy próbuję FIRMOWYM converterem 3x to wyskakuje błąd z global()

Prosiłem admina hostingu o włączenie tej funkcji, ale mówi on, że to niemożliwe.

/// Konwertuję bazę danych z mybb do ipb 2.3.6 a potem aktualizuję do 3.1

Edytowano przez xDanielxmc

Spanner    4248

a co to za hosting? może on jest jakiś lewy? nie ma możliwości, żeby podczas upgradu z 2.3.x do 3.x.x pojawił się nieznany błąd

Lawliet    78

proserwer.pl - nie mogą włączyć funkcji glob dlatego nie mogę konwertować bazy mybb bezpośrednio do ipb 3.x

Za to mogę konwertować pierw do ipb 2.x a potem aktualizować ipb 2 do ipb 3.x ( raz mi się udało ), ale teraz wyskakuje to COŚ

Spanner    4248

a uprawnienia masz na katalogi i pliki OK? może o to się pluje tylko nie wyświetla Ci nic?

chmod 777 na foldery:

cache, uploads, hooks, public wraz z podkatalogami itp

Lawliet    78

W tym momencie instaluję od początku 2.3.6 ( już wszystkie pliki i zaraz aktualizuję ). Dam chmody 777 na to co napisałeś i podam efekt. ( jakieś 15-20 minut , mam nadzieję że będziesz :D )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.