Skocz do zawartości
Yasuni

Skórka Deflection

Polecane posty

Spanner    4247

Witaj,

skin deflection zgodnie z

http://www.ipbforumskins.com/premade/deflection_ipb3/index.php

kosztuje 20$. Jeśli chodzi o licencję to pytasz o czas trwania licencji skina czy forum? bo skiny nie mają terminowości licencji. Jak kupujesz to korzystasz przez ile chcesz z tego skina

• Like 1

Kombajn    523

Podepnę się pod pytanie...

Co jeśli skin straci "termin ważności" tzn przestanie być kompatybilny z nową wersją IPB?

Twórcy skórek dbają o update dla swoich klientów czy wypuszczają uaktualnioną wersję, którą znowu trzeba zakupić?

Spanner    4247

Podepnę się pod pytanie...

Co jeśli skin straci "termin ważności" tzn przestanie być kompatybilny z nową wersją IPB?

Twórcy skórek dbają o update dla swoich klientów czy wypuszczają uaktualnioną wersję, którą znowu trzeba zakupić?

Ulubiona odpowiedź ekonomistów: To zależy :D, a tak na poważnie to zależy od tego, czy autor skinu da swoim klientom za darmo skin, czy nie. Tutaj niestety nie wiem i nie udzielę odpowiedzi za kogoś, ale zazwyczaj jest tak, że taki skin trzeba ponownie zakupić ale zazwyczaj są one tańsze dla osób, które mają poprzednią wersję

• Like 2

Yasuni    0

Witaj,

skin deflection zgodnie z

http://www.ipbforumskins.com/premade/deflection_ipb3/index.php

kosztuje 20$. Jeśli chodzi o licencję to pytasz o czas trwania licencji skina czy forum? bo skiny nie mają terminowości licencji. Jak kupujesz to korzystasz przez ile chcesz z tego skina

Aha . bo ja kupilem strone by przemo i mam jego paczke plikow i czy ten skin bedzie kompatybilny z ta wersja?

I ten skin bede mial na cale zycie?

I jeszcze jedno , jezeli kupilem strone od by przemo , i jak jeszcze kupie tego skina deflacon to bede juz mial wszystkie licencje? Potem bym mogł sobie tylko strone dokupywac ? beda + :)

Przepraszam , ze tak wypytuje , ale ja sie na tym kompletnie nie znam.

Edytowano przez Yasuni

Spanner    4247

Aha . bo ja kupilem strone by przemo i mam jego paczke plikow i czy ten skin bedzie kompatybilny z ta wersja?

Trochę nie rozumiem. by przemo to nie IP.Board tylko phpBB i jest ono za free a nie płatne. Skiny z phpBB nie są kompatybilne ze skinami do IP.Board

I ten skin bede mial na cale zycie?

tak, ale musisz wtedy do końca życia używać tej jednej konkretnej wersji skryptu, chyba, że autor oferuje darmowu upgrade skina do nowej wersji

I jeszcze jedno , jezeli kupilem strone od by przemo , i jak jeszcze kupie tego skina deflacon to bede juz mial wszystkie licencje? Potem bym mogł sobie tylko strone dokupywac ? beda + :)

Przepraszam , ze tak wypytuje , ale ja sie na tym kompletnie nie znam.

Aby legalnie używać forum potrzebujesz tylko licencji IP.Board możesz ją zakupić albo ode mnie, albo bezpośrednio od producenta na stronie www.invisionpower.com. Nie ma czegoś takiego jak IP.Board by przemo więc musisz się zdecydować czy chodzi o phpBB by przemo czy o IP.Board :)

• Like 1

Yasuni    0

ja serwer kupilem z tad za 5 zl miesiecznie ProSerwer.pl

I moze tak bo ja nie zabardzo rozumiem :/ co bede potrzebowal , zeby miec ta strone zadymiacz.tk I ile by mnie wynioslo to? Ja w tej chwili posiadam ta strone www.zadymiacz.xaa.pl < Skórka deflacon bedzie pasowala do niej?

ja serwer kupilem z tad za 5 zl miesiecznie ProSerwer.pl

I moze tak bo ja nie zabardzo rozumiem :/ co bede potrzebowal , zeby miec taką strone zadymiacz.tk I ile by mnie wynioslo to? Ja w tej chwili posiadam ta strone. http://zadymiacz.xaa.pl < Skórka deflacon bedzie pasowala do niej?

Edytowano przez Spanner

Duke_    1282

ta czy taka, bo to roznica

ta do ktorej wstawiles link to IPBoard w wersji 3.1.2

wiec aby miec takie forum musisz zakupic licencje

z tego co widze to masz Serwer STANDARD - standardowe konto o pojemności 300 MB i transferze rocznym 60 GB

wg. mnie lepszy juz by byl minimum Serwer PLUS - rozszerzone konto o pojemności 600 MB i transferze rocznym 96 GB

z powodu pojemnosci

• Like 1

Spanner    4247

koszt licencji to 149,99$ czyli około 430zł.

Jeśli chodzi o stronę www.zadymiacz.xaa.pl to na niej nie zainstalujesz tego skina bo to nawet nie ten skrypt

• Like 1

Yasuni    0

Aha juz wszystko rozumiem :) To trzeba zbierac kase na licencje :) Jak uzbieram kaske , to zgłosze sie tu po licencje i dziekuje jeszcze raz za odpowiedzi , naprawde miłe towarzystwo ;] Pozdrawiam miłego wieczoru

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.