Skocz do zawartości
V3RON

Problem z licencją

Polecane posty

V3RON    0

Witam !

Ostatnimi czasy otrzymałem od gracza mojego serwera SAMP licencję IP.Board razem z IP.Chat. Wszystko zostało skonfigurowane w panelu, jednak w czasie wpisywania klucza pojawia się błąd o treści "Could not locate the specified key". W obawie o rozpowszechnienie jego danych osobowych itp. otrzymałem od niego tylko klucz, więc ściągnąłem wersje Retail 3.1.2, po czym zainstalowałem ją bez podania klucza i problem pojawił się po wejściu do ACP.

Czy wersja Retail wpływa jakoś na licencje ? Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam,

V3RON

Spanner    4247

Witaj,

retial nie retial jest to pirat i tyle. Pobierz jeszcze raz pliki Customer Center i sprawdź poprawność klucza. Może podał Ci zły klucz, może brakuje jakiegoś znaku albo coś

V3RON    0

Czy jest jakieś inne wyjście, bo jak napisałem nie mam dostępu do panelu klienta, a delikwent nie chce wysłać paczki ?

Spanner    4247

Niestety nie, jeśli chcesz legalnie to paczka musi być pobrana z CC i stamtąd musi być też klucz. Jak koleś nie chce to coś mi się wydaje że ściemnia Ci.

Duke_    1282

no niestety ale mi sie rowniez wydaje, ze to sciema, jesli byloby wszystko ok, nie robilby takich problemow ale moze sie myle

Duke_    1282

moze nie zamykajmy, napiszesz tu jak sie potoczyly sprawy ;)

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.