Skocz do zawartości
pio72

Poszukuję skryptu

Polecane posty

pio72    26

Witam,

proszę o naprowadzenie/podpowiedz. poszukuję czegoś takiego jak tutaj:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=3170&id_modelu=4407

skryptu gdzie będę mógł umieścić zdjęcia, zrobić jakieś kategorie i opisy itd. Nie wiem czego tak naprawdę szukać...

Może są jakieś podobne skrypty darmowe lub płatne tego rodzaju. Nie wiem jak to nazwać: porównywarka, katalogowanie ?

pio72    26

Dawidzie, nawet nie do końca. Może być coś bardziej prostego. Chciałbym oczywiście miejsce na zdjęcia i na tekst, tak jak tam jest po prawej stronie tekst, klikasz na tekst np. NARTYPRO, wyskakuje Ci pod tym tekstem zestaw nart PRO, taka podkategoria. Klikasz na jakiś link z tej podkategorii narty pro 1 i wyskakuje zdjęcie do tych nart po lewej stronie, pod nim opis tych nart na kilka słów i miejsce na kilka komentarzy pod zdjęciem i więcej nic, zupełnie. Może chodzi Ci coś po głowie ?

Duke_    1282

to tak jakby dodatkowa galeria ktora tworzy menu z mozliwoscia opisu zdjec

Spanner    4248

Ciężko, jakoś nie mam pomysłu jakby się taka aplikacja mogła nazywać, nic innego prócz galerii jakiejś mi nie przychodzi do głowy

pio72    26

Tylko czy galeria ma takie możliwości i czy się sprawdzi w działaniu, choć podobnie do tego co podałem?

Duke_    1282

Tylko czy galeria ma takie możliwości i czy się sprawdzi w działaniu, choć podobnie do tego co podałem?

sa rozne galerie i wiekszosc z nich ma w sobie to, ze mozna je upchac gdzie sie da i jak tylko chcesz

jesli mialbym Ci cos zaproponowac co kozysta z bazy mysql i jest dosc proste w obsludze to proponuje Zenphoto

http://www.zenphoto.org/

sprawdzalem ja na localhoscie kiedys i nawet mi sie podobala z wielu powodow administracyjnych, moim zdaniem jest niezla ale to tylko moje zdanie :)

• Like 1

Spanner    4248

zenphoto jest dość lipne, źle napisane i ma wiele luk bezpieczeństwa. jak już to lepiej jakiegoś coopermine albo the gallery 2 czy jeszcze jakieś inne, ale napewno nie zen :)

Duke_    1282

w nowej wesji sporo dziu jest poprawionych a dla poczatkujacych jest dosc dobre

Spanner    4248

w nowej wesji sporo dziu jest poprawionych a dla poczatkujacych jest dosc dobre

tutaj bym się kłócił, ale każdy sam musi wybrać

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.