Skocz do zawartości
krokodyl

Co ostatnio kupiliście przez internet ?

Polecane posty

serwin    0

No niestety takie zakupy dodają adrenaliny :P a największej jak otwiera się paczki wysyłane pocztą polską ... jest to najbardziej niesolidna firma w Polsce paczki oznakowane ostrożnie szkło nawet są rzucane

Spanner    4219

Ja zazwyczaj jak kupuje coś to wole dać ciut więcej za kuriera i mieć pewność co do paczki, tym bardziej że co miesiąc walczę z Pocztą bo regularnie giną mi czasopisma wysyłane do mnie z wydawnictwa :/

a wracając do tematu, ostatnio to chyba była to suszarko lokówka dla narzeczonej :)

cichy    2

No najlepiej kurierem jest na drugi dzień i bezpieczniej a nie jak dostaniesz z poczty w kawałkach.

Ostatnio kupowałem jakieś wyświetlacze do fonów uchwyt na plazme i jakąś bluzeczkę żonie i wszystko super.

Vader    136

Witam.

Ja kupuje dosc duzo przez internet,moze to dlatego,ze jak jade do Polski to zawsze mam malo czasu i chce by to juz na mnie czekalo.

Ostatnio kupilem slownik polsko-szwecki i zostalo do mnie przeslane kurierem bardzo szybko i za rozsadna oplata.

Raz zakupilem tlo do akwarium 3D to mimo ze kurierem to przyszlo w kawalkach,na szczescie nie musialem placic po konsultacji z osoba,ktora to wyslala i po tygodniu dostalem nowe.

Pzd.

Edytowano przez Vader

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.