Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Mam pytanko :) Czy w sytuacji, kiedy forum jest offline bez logowania wyświetla się tylko komunikat, a po zalogogowaniu bład [#1000] (brak uprawnień do przeglądania) oznacza to bana?

Witaj,

niekoniecznie, oznaczać to może tyle, że administrator nie dał możliwości przeglądania forum w trybie off-line dla Twojej grupy

• Like 1

teoretycznie możliwe, bo gość widzi, że forum jest wyłączone, a po zalogowaniu się może widzieć, że nie ma uprawnień do przeglądania forum

• Like 1

wszystko jest kwesia ustawien

ja mam ustawione tak, ze gdy mam forum offline np gdy cos robie to tylko Admin i Zarzad klubu moze wejsc i wszystko widza, natomiast Moderatorzy, Klubowicze, Przyjaciele Klubu i Forumowicze niestety juz nie zajrza na forum.

• Like 1

Chodzi o sytuację, gdy forum zostało całkowicie zamknięte (zlikwidowane). Niezologowani widzą tylko komunikat, a zalogowani błąd. Sprawdzałam dla 3 różnych grup, łącznie z adminem. Czy to kwestia ustawień?

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

momencik bo teraz ja sie pogubilem :)

forum offline a forum zlikwidowane, usuniete, wykasowane lub jak kolwiek by to nazwac to dwie rozne rzeczy

rozumiem

wiec wyglada to tak

dopoki ktos nie jest zalogowany nawet jesli nalezy do jakies tam grupy uwazany jest przez forum jako Gosc i widzi komunikat

w momencie gdy sie loguje na forum automatycznie zmienia grupe i wtedy forum informuje go o bledzie poniewaz nie moze zobaczyc forum gdyz jest wylaczone

w tym wypadku powinnas usunac mozliwosc logowania sie lub zrobic tak aby po zalogowaniu automatycznie przekierowywalo na ta sama strone co i przed tam gdzie jest informacja o likwidacji forum

• Like 1

No ja już nic nie mogę zrobić, bo to nie było moje forum... Decyzja o zamknięciu też nie moja :( Chyba czas pomyśleć o swoim własnym :) W każdym razie dziękuję za odpowiedzi :)

Chyba czas pomyśleć o swoim własnym :)

i takie podejscie sie chwali :)

P.S.

A o jakim profilu mialoby byc ?

z pewnoscia pomozemy :)

Takie samo jak poprzednie tylko tym razem moje własne, czyli... turecka muzyka ludowa :) I tak jak poprzednie będzie po... turecku i dla tureckiej społeczności :) Ta muzyka to moja pasja, więc zrobię wszystko, aby dalej isniało forum, nawet jeśli nie może być pod tą samą domeną.

to tylko zakladac i dzialac w nim

mam kilku kolegow z turcji bo w niemczech jest ich sporo ale ich muzyki ludowej nie znam :) nie mialem okazji uslyszec

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.