Skocz do zawartości
Microsoft313131

Jak zmienic ikonki tematow

Polecane posty

Witam, chce sie zapytac jak zmienic ikonke tematu np

ikonya.png

zeby kazdy temat mial inna ikone, zeby np w jednym dziale byla ikona np. z metina a w drugim temacie z tibi ;D

te co na czerwono zaznaczone

Edytowano przez Microsoft313131

Witam,

jeśli dobrze pamiętam to mod nazywa się custom forum icon

Zmienia się w ustawieniach forum, tam gdzie podawałeś nazwe działu itp, to tam powinna być opcja zmiany ikonki

no wlasnie ze nie ma tego ;/ moze mam zla wersje hook'a?

jaka powinna byc? mozna np. pobrac taka zeby byla pod forum 3.1.1, bo ja mam tylko ta jedna, a jesli trzeba kupic to ile kosztuje?

PS:gdy wejde w sprawdz wymaganie hook'a pisze ze bedzie dzialal na mojej wersji ale nie dziala

Edytowano przez Microsoft313131

Możesz dać linka do tego hooka? To zerknę co to w ogóle jest

a dokonałeś zmian w plikach, o których pisze w instrukcji ? bo wydaje mi się, że nie skoro podczas edycji forum nie widzisz tej opcji

te obrazki ktore sa zaznaczone w pierwszym poscie zmienia sie z pozycji ftp, to sa standardowe ikony forum, wystaczy podmienic plik graficzny pamietajac tylko o tym aby mial ta sama nazwe co oryginalny.

ja sam robilem te ikony pod swoje forum.

te obrazki ktore sa zaznaczone w pierwszym poscie zmienia sie z pozycji ftp, to sa standardowe ikony forum, wystaczy podmienic plik graficzny pamietajac tylko o tym aby mial ta sama nazwe co oryginalny.

ja sam robilem te ikony pod swoje forum.

a gdzie moge zmienic te ikony? przez ftp w jakim folderze?

public/style_images/master

jesli chodzi o skin standardowy

public/style_images/master

jesli chodzi o skin standardowy

tak tylko, jakie mam dac nazwy plikow, bo w tych plikach jak zmienie obrazek ten glowny to chyba sie wszytskie zmieniaja a ja chce zeby kazdego forum byl inny, a tam jest chyba tylko jeden obrazek ten standardowy

Witam!

A ja się pozwolę dołączyć, posiadam wersję IPB 3.2.1, chciałbym się kompletnie pozbyć ikon przy tematach, forach itd, który plik odpowiedzialny jest za ustawienie wszystko na forum?

@Microsoft313131 musisz użyć tego dodatku, który zainstalowałeś, tylko wcześniej nanieś zmiany w plikach tak jak pisze w instrukcji to Ci zadziała

@neomammut żaden plik, musisz wszędzie w skinie pousuwać wyświetlanie ikon, żeby się nie pokazywały

Dziękuję za odpowiedź, jeszcze jakbyś mi powiedział, czy szukać tego w plikach xml, czy css to będę wdzięczny :)

@Microsoft313131 musisz użyć tego dodatku, który zainstalowałeś, tylko wcześniej nanieś zmiany w plikach tak jak pisze w instrukcji to Ci zadziała

zrobilem wszystko tak jak powinno byc i nie dziala, tylko zamiast tej ikonki pojawily sie dwie takie same, takie jakie byly tylko dwie, pozniej sprobuje na moim drugim forum testowym na localhost i zobacze co wyjdzie

Dziękuję za odpowiedź, jeszcze jakbyś mi powiedział, czy szukać tego w plikach xml, czy css to będę wdzięczny :)

W ACP -> zakładka Skiny & Języki -> dany skin -> Board Index -> boardIndexTemplate nap. w tym szablonie masz

• Like 1

Proszę, ale to miejsce, które Ci podałem to ejst tylko strona główna, bo nie wiem, czy w widoku forum też chcesz usunąć ikonki przy tematach czy nie

Z ikonami przy tematach już sobie poradziłem, forum jednak zrobione jest tak, że linki są bezpośrednio do for, a na górze jest menu z linkami do każdego z forum.

Co do rozwiązania problemu to informacja o ikonach jest dokładnie: Tempates --> Forum View --> forumIndexTemplate. Dokładnie element zaczyna się tak:

<td class="short altrow">

Trzeba wywalić tę linięi już nie masz ikonek. Należy jednak też wywalić to:

<th class="col_f_icon" scope="col">&nbsp;</th>

<th class="col_f_topic" scope="col">Temat</th>

<th class="col_f_starter short" scope="col">Autor</th>

<th class="col_f_views stats" scope="col">odpowiedzi</th>

<th class="col_f_post" scope="col">Ostatni post</th>

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.