Skocz do zawartości
Spanner

[IP.Board 3.1.x] WoWHead Tooltips

Polecane posty

Aby móc na forum używać WoWHead Tooltips należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

Wejdź do ACP -> zakładka Skiny & Języki -> dany skin -> zakładka Szablony -> Główne Szablony -> globalTemplate

Znajdź:

</head>
<body id='ipboard_body'>[/code] [b]Dodaj przed:[/b]
[code]<!-- WoWHead MouseOver-Tooltip -->
<script src="http://www.wowhead.com/widgets/power.js" type="text/javascript"></script>
<!-- /WoWHead MouseOver-Tooltip -->
Wejdź do ACP -> zakładka Skiny & Języki -> BBCode Management -> Dodaj nowy BBCode i zuupełnij następująco pola Własne BBCode Title wowhead.com mouseover tooltip Opis własnego BBCode'u This vbCode creates an wowhead.com-Link which provide sweet item-tooltips of the linked item. Only works if the wowhead.com script is active. Przykład własnego BBCode'u [item=23236]My great Item[/item] Własny tag BBCode'a item Tylko pojedynczy tag Nie Użyć opcji w tagu? Tak Opcja jest opcjonalna? Nie Zamień opcje i zawartość? Nie Blokuj parsowanie innych kodów? Nie Usuń z wyników wyszukiwania Nie Własne zamienniki BBCode'u
<a href="http://www.wowhead.com/?item={option}">{content}</a>

Zapisz i gotowe.

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania niniejszego artykułu bez zgody autora

Ten post został wypromowany na artykuł

Soreczka, że podbijam. Mógłbym edytować, ale nikt by nie widział tego świetnego poradnika ( wdłg mnie, przydał mi się naprawdę bardzo.)

Powyższy post napisany był bez wypróbowania tej modyfikacji. Dzisiaj ją zainstalowałem i powiem tylko, że działa świetnie! Przedstawię krótkie "demko", spolszczone spelle dla Maga w World of Warcraft - jako pierwsi na świecie tego się podjęliśmy.

Zobacz jak działają tooltipsy: Kliknij TUTAJ

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.