Skocz do zawartości
pio72

Lekka modyfikacja

Polecane posty

Witam,

po zainstalowaniu moda mam teraz tak jak na screnie dwa okna logowania się. Myślę że te okno po prawej jest w tej sytuacji niepotrzebne.

Jak mogę je zlikwidować, tak by pozostało tylko jedno miejsce na logowanie, te po środku.

post-160-046514900 1282929398_thumb.jpg

Witaj,

w ACP w danym skinie w BoardIndex znajdź:

<table cellspacing="0" class="newslink">

tam będziesz miał kod dotyczący tego paska logowania

Ale chyba powinienem dale wejść niż tylko do BoardIndex ? Po prawej stronie mam jeszcze jedną listę kiedy wejdę w ACP w BoardIndex.

Tak, nie miałem dostępu do tej wersji i podawałem w ciemno ACP -> Look & Feel -> dany skin -> Edit Template HTML -> Board Index -> PageTop i tam masz:

<table cellspacing="0" class="newslink">
<tr>
<td><b>{$this->ipsclass->lang['welcome_back_text']}: <span>$lastvisit</span></b><!-- IBF.NEWSLINK --></td>
<td align="right" valign="middle">
<if="$this->ipsclass->member['id'] == 0">
<form action="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&amp;CODE=01&amp;CookieDate=1" method="post">
<input type="text" size="20" name="UserName" onfocus="focus_username(this)" value="{$this->ipsclass->lang['qli_name']}" />
<input type="password" size="20" name="PassWord" onfocus="focus_password(this)" value="------" />
<input class="button" type="image" src="{$this->ipsclass->vars['img_url']}/login-button.gif" />
</form>
</if>
</td>
</tr>
</table>[/code] możesz usunąć cały ten warunek
[code]<if="$this->ipsclass->member['id'] == 0">
...
</if>

• Like 1

To niestety nie to. Powiem Ci że jak to usunę, to kiedy jestem zalogowany widzę to co miałem usunąć.Czyli jestem zalogowany i widzę dodatkowo okno logowania. Może coś innego usunąć ?

Edit:

wszystko ok, dzięki :)

Edytowano przez pio72

Trzeba całość usunąć :) ale jak działa już to ok

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.