Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam serdecznie, mam na forum zamieszczone kilka reklam , chciałbym je zastąpić jakimś rotatorem banerów gdyż w tej formie trochę średnio to wygląda ;)

Pytanie moje a zarazem prośba, czy ktoś mógłby polecić jakiś rotator banerów, i w jakim miejscu trzeba go umieścić by pokazywał się powiedzmy tak jak te reklamy.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

Witaj,

temat przeniosę bo to nie jest raczej odpowiednie forum. Co do Twojego pytania to użyj zewnętrznego skryptu OpenX. Aplikacja ta wygeneruje Ci kod JS, który wystarczy wstawić zamiast obecnych reklam w to samo miejsce

Dziękuję. Jednakże odnosząc się do tego OpenX to czy ktoś może mi to łopatologicznie wytłumaczyć jak to skonfigurować, ewentualnie podać jakiś tutorial ;) . Strasznie rozbudowany ten moduł i szczerze mówiąc trochę się tam pogubiłem.

Edytowano przez WujekMiliarder

Ja osobiście jakoś ustawień nie zmieniałem zbytnio i wszystko ładnie działało

Jak pisałem, nawet nie wiem jak się za to zabrać :)

Widzę że muszę tam ustawić jakieś strefy, reklamodawców ... czarna magia, nic z tego nie rozumiem.Czy pomoże ktoś to ogarnąć ?

Edytowano przez WujekMiliarder

Żadnych stref nie musisz, po instalacji dodajesz bannery w jakiejś tam kampanii a następnie generujesz kod dla tej kampanii. Nie musisz wcale bawić się z jakimiś strefami i innymi tego typu rzeczami.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.