Skocz do zawartości
Lawliet

WoWHead Tooltipsy

Polecane posty

Witam.

ToolTipsy z wowhead, to takie obrazki wyświetlane po najechaniu na napis z przedmiotami z gry WorldOfWarcraft.

Strona - www.wowhead.com

Jest tam obsługa, a raczej poradnik jak zainstalować te tooltipsy na ipb, ale w wersji 2.3.6. Mogę potwierdzić, że poradnik jest prawidłowy, ponieważ testowałem na takiej wersji, aczkolwiek ja używam IPB 3.0 tak więc moje pytanie brzmi, jak przełożyć ten poradnik na nowszą wersję.

Treść poradnika na wstawienie tooltipsów z wowhead.com na własną stroną opartą o skrypt IPB 2.3.6

So guys, finaly I managed to get access to the IPB message board demo. Here is how you can implement the wowhead mouseover tooltip script to your IPB (Version 2.2).

Have fun!

Part One - Installing the script

Login to you Admin CP

Click Look & Feel

Select your current theme and click the button on the end of the line

Hit Edit Board Header & Footer Wrapper

Search for:

<% JAVAscript %> 
After that, insert
<!-- WoWHead MouseOver-Tooltip -->

<script src="http://www.wowhead.com/widgets/power.js" type="text/javascript"></script>

<!-- /WoWHead MouseOver-Tooltip -->
Hit Save wrapper Part Two - Creating the custom bbcode-tag Login to you Admin CP Click Management On the left side-menu select Add new BBCode in the Custom BBCode category Fill in the form: Custom BBCode Title wowhead.com mouseover tooltip Custom BBCode Description

This vbCode creates an wowhead.com-Link which provide sweet item-tooltips of the linked item. Only works if the wowhead.com script is active.
Custom BBCode Example
[item=23236]My great Item[/item]
Custom BBCode Tag : item Use Option in tag? : Yes Switch option around?: No Custom BBCode Replacement
<a href="http://www.wowhead.com/?item={option}">{content}</a>
OPTIONAL Insert into the editor's 'Insert Special' menu?: Yes OPTIONAL Enter 'option' dialogue text

The ItemID of you item you wish to link to.
OPTIONAL Enter 'content' dialogue text

Some text which describes your item. Can be the name of the item or whatever you want.
Hit Add BBCode Open your forum and test your new BBCode with the following line:
[item=31321]What a wonderfull item[/item]

link do tuta : http://www.wowhead.com/forums&topic=3464.3&p=4080#p40631

I teraz. Jak przełożyć ten poradnik na wersję 3.x.x ? Gdzie jest ten javascript itd

moim zdaniem, trzeba go napisac od nowa specjalnie dla IPB 3.x.x poniewaz architektura forum jest calkiem inna

Jeśli Ci się nie spieszy bardzo to odezwij się do mnie via PM najlepiej jutro to postaram się przez weekend to zrobić, pod warunkiem że JS będzie działać z nową wersją IP.Board

Jeśli Ci się nie spieszy bardzo to odezwij się do mnie via PM najlepiej jutro to postaram się przez weekend to zrobić, pod warunkiem że JS będzie działać z nową wersją IP.Board

Rozumiem, że płatnie ? Cóż, pieniędzy nie mam, aby wydawać na takie rzeczy jak tooltipsy, chociaż przydatne bardzo by były na moim forum.

PS : via PM ? - jaśniej proszę xD

Rozumiem, że płatnie ? Cóż, pieniędzy nie mam, aby wydawać na takie rzeczy jak tooltipsy, chociaż przydatne bardzo by były na moim forum.

PS : via PM ? - jaśniej proszę xD

A dlaczego za kasę ? mi chodzi tylko o przypomnienie, że mam się tym zająć, bo mam za dużo spraw teraz na głowie i nie pamiętam o wszystkim :) Jeśli to przerobie to i tak udostępnie to w formie tutoriala za free.

PM = PW = Prywatna Wiadomość :)

Spoko, zostawiłem jako nieprzeczytana żeby pamiętać. Postaram się to przerobić jak tylko dokończę pilną aplikację do IP.Board

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.