Jump to content

Skąd pobrać moda i co to za mod ?

Recommended Posts

Error 403 (Forbidden)

LOL!?

Bana mam na zakres IP multimedii?

A to ciekawe, chyba ktoś nabroił :angry:

Przez proxy wchodzę i loguję się spokojnie na swoje konto Kombajn, nie mam bana :) Pobrać pliku przez proxy nie jestem w stanie bo wyświetla error.

Prześle mi ktoś ten plik na PM?

Dziękuje.

Dziękuję Duke.

A tak btw... Bardzo ambitnie, nie ma to jak zbanować cały zakres dynamicznej sieci, co tam, przecież to tylko całe miasto :lol:

Jutro w wolnej chwili zaloguję się z proxy i spróbuje nieudolnym englishem zapytać "czemu oni zbanować cała moja zakres i ja nie móc się zalogować " :]

• Administrator

To spory zakres, ktoś musiał nawywijać, że zbanowali całe IP.

Zazwyczaj tak się robi, jak jakieś trole za bardzo spamują. A zagraniczniaki się nie przejmują że wytną pół miasta w PL np. bo u nich dystrybucja adresów IP jest ciut inna

Prawda, co im tam szkodzi skoro to inny kraj.

Z głupia wszedłem tam teraz i już nie ma bana. Więc albo częściowo zakres jest przycięty albo ktoś ich poinformował (ja nie pisałem nic a miałem)

A tak btw, na trolli i cwaniaków z dynamikami dobrą kosą jest Token.

Zawsze się zastanawiałem jaka jest mina takiego trolla z dynamikiem, który twierdzi, że skoro ma dynamiczne to można mu naskakać a gdy dubluje kolejne konto, które przepada wraz z banem... Zdziwiony czy może już nie czuje się jak bóg?

Sorry za offtop

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Dołącz do pierwszego newslettera Invision Community

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.